Uitslagen Autocrossen 2014

Uitslag Autocross BLOKKER

Finale VERSTEVIGD                                              Dagklassement VERSTEVIGD

 

1e   =   635      Tom v/d Heuvel                                 1e   =   635      Tom v/d Heuvel

2e   =   629      Louis Hoedt jr.                                   2e   =   629      Louis Hoedt jr.

3e   =   99        Dennis Sintebin                                  3e   =   99        Dennis Sintebin

4e   =   24        Kees Kok                                            4e   =   611      Jacob Kuil

5e   =   9          Jan Karsten                                       5e   =   2          Peter Kok

6e   =   611      Jacob Kuil                                          6e   =   683      Patrick Sintebin

7e   =   2          Peter Kok                                          7e   =   9          Jan Karsten

8e   =   90        Paul Schouten                                   8e   =   24        Kees Kok

9e   =   641      Ivo v.Dulmen                                     9e   =   90        Paul Schouten

10e =   666      Cees Commandeur                            10e =   641      Ivo van Dulmen

11e =   91        Jimmy Grooteman                             11e =   91        Jimmy Grooteman

12e =   683      Patrick Sintebin                                 12e =   666      Cees Commandeur

13e =   16        Jelle Bergsma                                   13e =   16        Jelle Bergsma

                                                                               14e =   640      Lodewijk Buma

 

Finale SUPERSTANDAARD                                 Dagklassement SUPERSTANDAARD

 

1e   =   106      Jesse de Graaf                                  1e   =   17        Wilco v.Diepen

2e   =   24        Charl Lakeman                                  2e   =   106      Jesse de Graaf

3e   =   17        Wilco v.Diepen                                  3e   =   24        Charl Lakeman

4e   =   241      Jan Kuin                                            4e   =   241      Jan Kuin

5e   =   40        Robin Vriend                                     5e   =   68        Rob Lakeman

6e   =   26        Robin Breve                                      6e   =   40        Robin Vriend

7e   =   13        Joyce Boots                                      7e   =   39        Cees Schuurman

8e   =   83        Nico Roet                                         8e   =   13        Joyce Boots

9e   =   2          Dorus Sintebin                                  9e   =   26        Robin Breve

10e =   22        Leon Meertens                                  10e =   2          Dorus Sintebin

11e =   68        Rob Lakeman                                    11e =   83        Nico Roet

12e =   39        Cees Schuurman                               12e =   22        Leon Meertens

                                                                              13e =   188      Menno Dekker

 

Finale DAMES                                                        Dagklassement DAMES

1e   =   629      Chantal Hoedt                                    1e   =   629      Chantal Hoedt

2e   =   280      Sherien Sintebin                                 2e   =   101      Femke Ilbrink

3e   =   101      Femke Ilbrink                                     3e   =   280      Sherien Sintebin

4e   =   17        Chariva Jongewaard                          4e   =   105      Gonny Bakker

5e   =   105      Gonny Bakker                                    5e   =   17        Chariva Jongewaard

6e   =   245      Janine Meijer                                    6e   =   156      Paulien Leeuw

7e   =   156      Paulien Leeuw                                   7e   =   321      Merel Wanink

8e   =   100      Margina Kuin                                     8e   =   245      Janine Meijer

9e   =   321      Merel Wanink                                    9e   =   100      Margina Kuin

10e =   127      Eline Broers                                       10e =   90        Meriam Groot

                                                                               11e =   127      Eline Broers

 

Finale STANDAARD                                                        RODEO 1e  =  216 Niels Groen

1e   =   500      Marco Kok

2e   =   777      Joris Botman

3e   =   302      Niels Danenberg

4e   =   215      Marijn Pauw

5e   =   66        Alex Bot

6e   =   122      Kevin Knijn

7e   =   275      Andre Kok

8e   =   181      Edwin Goosen

9e   =   196      Wouter de Haas

10e =   62        Jan Schuitemaker

11e =   271      Hans Roelofsen

12e =   115      Mike Veldhuizen.      


 

Autocross Beemster 2014

 

 

 

FINALE STANDAARDKLASSE                                               FINALE DAMESKLASSE

1e =   90   Jeroen de Haan                                                   1e =   90    Meriam Groot

2e =   133  Mike Boots                                                          2e =  148   Astrid Steenman

3e =   156  Wilco van Milligen                                               3e =  17     Chariva Jongewaard

4e =   251  Tom de Leeuw                                                    4e =  156   Judith Leeuw

5e =   551  Nick van Loo                                                       5e =  101   Femke Ilbrink

6e =   245  Co Meyer                                                            6e =  999   Silvia Winterink

7e =   185  Peter Voorsluys                                                   7e =  105   Gonny Bakker

8e =   236  Perry Steur                                                         8e =  100   Margina Kuin

9e =   139  Peter Rusting                                                     9e =   321   Ingrid Zandbergen

10e = 302  Niels Danenberg                                                 10e =  145   Robin Carboni

11e = 163  Martijn Spigt                                                     11e =   110   Demi van Schagen

12e = 271  Hans Roelofsen                                                  12e =   215  Joyce Jonk

13e = 25    Dempsey Westerhof

14e = 889  Jos van de Bel

15e = 62   Jan Schuitemaker

 

DAGKLASSEMENT  VERSTEVIGDEKLASSE                             FINALE VERSTEVIGDEKLASSE

1e   =     4             Marco Kok                                           1e   =     4             Marco Kok

2e   =     635         Tom v/d. Heuvel                                  2e   =     641         Ivo vanDulmen

3e   =     641         Ivo van Dulmen                                    3e   =     90           Paul Schouten

4e   =     90           Paul Schouten                                     4e   =     24           Kees Kok

5e   =     91           Jimmy Grooteman                               5e   =     16           Jelle Bergsma

6e   =     24           Kees Kok                                             6e   =     2             Peter Kok

7e   =     2             Peter Kok                                           7e   =     635         Tom v/d. Heuvel

8e   =     16           Jelle Bergsma                                     8e   =     91           Jimmy Grooteman

9e   =     640         Lodewijk Buma

10e =     683         Patrick Sintebin

11e =     62           Rob Oostrum

12e =     698         Hendrik v/d. Ven

 

DAGKLASSEMENT  SUPERSTANDAARD                                FINALE SUPERSTANDAARD

 1e   =     68           Rob Lakeman                                  1e   =     68           Rob Lakeman

2e   =     106         Jesse de Graaf                                 2e   =     117         Adrie van Diepen

3e   =     95           Marco van Baar                                3e   =     22           Leon Meertens

4e   =     39           Cees Schuurman                              4e   =     95           Marco van Baar

5e   =     117         Adrie van Diepen                             5e   =     39           Cees Schuurman

6e   =     22           Leon Meertens                                 6e   =     40           Gunter ten Dolle

7e   =     40           Gunther ten Dolle                            7e   =     106         Jesse de Graaf

8e   =     60           Dennis Spijker                                  8e   =     14           Kevin Molijn

9e   =     14           Kevin Molijn                                     9e   =     60           Dennis Spijker

10e =     24           Charl Lakeman

11e =     37           Mark de Jong

12e =     505         Erik Roelofsen

 

DAGKLASSEMENT RODEO                                                          FINALE RODEO

 1e   =     32           Patrick Tesselaar                        1e   =     32           Patrick Tesselaar

2e   =     99           Dorus Sintebin                              2e   =     64           Bart Nauta

3e   =     64           Bart Nauta                                   3e   =     99           Dorus Sintebin

4e   =     8             Michel Stender                             4e   =     8             Michel Stender

5e   =     10           Douwe Bakker                               5e   =     10           Douwe Bakker

 


 

Autocross Venhuizen 2014

Uitslag Dames Klasse

   
1 280 Sherien Sintebin  
2 101 Femke  Ilbrink  
3 90 Meriam Groot  
4 105 Gonny Bakker  
5 100 Margina Kuin  
6 156 Judith Leeuw  
7 107 Sandra Vriend  
8 152 Larissa Wal van der
         
Uitslag Super Standaard Klasse  
1 106 Jesse Graaf de  
2 24 Charl  Lakeman  
3 39 Cees  Schuurman
4 83 Nico  Roet  
5 617 Remco Stam  
6 68 Rob Lakeman  
7 40 Gunter Dolle ten  
8 64 Bart  Nauta  
9 188 Menno  Dekker  
10 37 Mark Jong de  
11 70 Peter Pauw  
         
Uitslag Verstevigde Klasse    
1 4 Marco Kok  
2 99 Dennis Sintebin  
3 2 Peter Kok  
4 666 Cees Commandeur
5 16 Jelle Bergsma  
6 620 William  Polling  
7 683 Leo Sintebin  
8 62 Rob  Oostrum  
9 91 Jimmy  Grooteman
10 90 Paul  Schouten  
11 641 Ivo  Dulmen van
12 9 Jan  Karsten  
         
Uitslag Standaard Klasse     
1 106 Semmy  Graaf de Afgekeurd
2 107 William  Vriend  
3 109 Bas Pronk  
4 288 Jelle Pauw  
5 215 Marijn  Pauw  
6 275 André  Kok  
7 90 Jeroen  Haan de  
8 301 Dick Knijn  
9 224 Rens  Veken  
10 501 Rick Band  
11 160 Ryan Eggers  
12 122 Kevin Knijn

 


 

Uitslagen autocross   Winkel    2014.

Finale Dames                                                                                    Dagklassement Dames

1e  =    101      Femke Ilbrink                                                 1e  =   101      Femke Ilbrink

2e  =    421      Yvonne Peetoom                                             2e   =   421      Yvonne Peetoom

3e  =    280      Sherien Sintebin                                             3e   =   105      Gonny Bakker

4e  =    105      Gonny Bakker                                                4e   =   100      Margina Kuin

5e  =    100      Margina Kuin                                                 5e   =   55        Judith Laijen

6e  =    152      Larissa v/d Wal                                              6e   =   280      Sherien Sintebin

7e  =    156      Denise Leeuw                                                7e   =   152      Larissa v/d Wal

8e  =    168      Kittie Dudink                                                  8e   =   189      Cindy Nijssen

9e  =    55        Judith Laijen                                                  9e   =   90        Meriam Groot

10e=    99        Kelly Wieso                                                    10e =   99        Kelly Wieso

11e=    189      Cindy Nijssen                                                 11e =   156      Denise Leeuw

12e=    90        Meriam Groot                                                12e =   168      Kittie Dudink

 

Finale Rodeo                                                                                    Dagklassement Rodeo

1e  =    798      Casper Domper                                             1e   =   798      Casper Domper

2e  =    101      Huib Smit                                                       2e   =   101      Huib Smit

3e  =    41        Ronald Koomen                                             3e   =   241      Jan Kuin

4e  =    64        Bart Nauta                                                     4e   =   32        Patrick Tesselaar

5e  =    241      Jan Kuin                                                         5e   =   41        Ronald Koomen

6e  =    43        Paul Koopman                                                6e   =   64        Bat Nauta

7e  =    32        Patrick Tesselaar                                           7e   =   99        Dorus Sintebin

8e  =    99        Dorus Sintebin                                               8e   =   43        Paul Koomen

 

Finale Superstandaard                                                   Dagklassement Superstandaard

1e  =    106      Jesse de Graaf                                           1e   =   106      Jesse de Graaf

2e  =    39        Cees Schuurman                                         2e   =   24        Charl Lakeman

3e  =    83        Nico Roet                                                   3e   =   83        Nico Roet

4e  =    24        Charl Lakeman                                            4e   =   68        Rob Lakeman

5e  =    22        Leon Meertens                                             5e   =   39        Cees Schuurman

6e  =    14        Kevin Molijn                                                 6e   =   14        Kevin Molijn

7e  =    68        Rob Lakeman                                                7e   =   22        Leon Meertens

8e  =    5          Peter Koelewijn                                            8e   =   5          Peter Koelewijn

                                                                                          9e   =   26        Peter Breve

                                                                                          10e =   55        Emiel Laijen

                                                                                          11e =   240      Sjors Rohof

                                                                                          12e =   40        Gunther ten Dolle

        

Finale Verstevigd                                                             Dagklassement Verstevig

1e  =    4          Marco Kok                                                   1e   =   4          Marco Kok

2e  =    99        Dennis Sintebin                                            2e   =   683      Patrick Sintebin

3e  =    91        Jimmy Grooteman                                        3e   =   99        Dennis Sintebin

4e  =    9          Jan Karsten                                                 4e   =   2          Peter Kok

5e  =    2          Peter Kok                                                     5e   =   91        Jimmy Grooteman

6e  =    16        Jelle Bergsma                                               6e   =   9          Jan Karsten

7e  =    13        Sietze Algara                                                7e   =   16        Jelle Bergsma

8e  =    683      Patrick Sintebin                                            8e   =   13        Sietze Algara

                                                                                          9e   =   641      Ivo van Dulmen

                                                                                         10e =   617      Richard Kuyckhoven

 

Finale    Standaardklasse                                                 Klassement Grasmaaiers

1e  =    275      Andre Kok                                                      1e   =   8          Wesley v/d.Schuur

2e  =    109      Bas Pronk                                                       2e   =   24        Robin Ton

3e  =    185      Peter Voorsluys                                             3e   =   3          Hidde Boode

4e  =    90        Jeroen de Haan                                             4e   =   32        Roy v.Baaren

5e  =    115      Mike Veldhuisen                                            5e   =   99        Maikel Sanders

6e  =    107      William Vriend                                              6e   =   2          Ronald v.Baaren

7e  =    301      Mike Knijn                                                     7e   =   36        Fred Lont

8e  =    202      Jurre Poel

9e  =    122      Kevin Knijn

10e=    251      Tom de Leeuw           

11e=    501      Rick Band

12e=    215      Marijn Pauw

 


 

                        UITSLAGEN   AUTOCROSS    OBDAM    2014 

STANDAARDKLASSE                                                DAGKLASSEMENT RODEO 

1e   =   275      Andre Kok                                          1e   =   64   Bart Nauta           20 pt

2e   =   160      Ryan Eggers                                       2e   =    99  Dorus Sintebin     18 pt.  

3e   =   110      Jim Deun                                            3e   =    70  Peter Pauw          16 pt 

4e   =   302      Niels Danenberg 

5e   =   90        Jeroen de Haan

6e   =   888      Luc Neefjes

7e   =   107      William Vriend

8e   =   666      Roy Luitjes

9e   =   66        Alex Bot

10e =   133      Mike Boots

11e =   224      Rens Veken

12e =   301      Dick Knijn

FINALE VERSTEVIGD                                     DAGKLASSEMENT VERSTEVIGD

1e   =   2          Peter Kok                                1e   =   99 Dennis Sintebin                 20 pt.

2e   =   99        Dennis Sintebin                        2e   =   4   Marco Kok                         18 pt. 

3e   =   4          Marco Kok                               3e   =   2   Peter Kok                          16 pt.

4e   =  666      Cees Commandeur                    4e   = 666 Cees Commandeur              14 pt.

5e   =   16        Jelle Bergsma                          5e   =   16 Jelle Bergsma                    12 pt.

                                                                     6e   =   9   Jan Karsten                       10 pt.

                                                                     7e   = 629 Louis Hoedt jr.                    9 pt.

                                                                     8e   =  24  Kees Kok                             8 pt.

 

FINALE SUPERSTANDAARD                         DAGKLASSEMENT SUPERSTANDAARD

1e   =   106      Jesse de Graaf                         1e   =   106  Jesse de Graaf               20 pt. 

2e   =   24        Charl Lakeman                       2e   =   24   Charl Lakeman                18 pt. 

3e   =   39        Cees Schuurman                    3e   =   68   Rob Lakeman                  16 pt. 

4e   =   14        Kevin Molijn                           4e   =   39   Cees Schuurman             14 pt.

5e   =   26        Robin Breve                           5e   =   26   Robin Breve                    12 pt. 

6e   =   22        Leon Meertens                       6e   =   14   Kevin Molijn                    10 pt. 

7e   =   68        Rob Lakeman                         7e   =   22   Leon Meertens                 9 pt.

 

FINALE DAMES                                             DAGKLASSEMENT DAMES

1e   =   101      Femke Ilbrink                       1e   =   101  Femke Ilbrink                 20 pt. 

2e   =   100      Margina Kuin                         2e   =   90    Meriam Groot                18 pt.

3e   =   90        Meriam Groot                       3e   =   629  Chantal Hoedt                16 pt.

4e   =   156      Paulien Leeuw                      4e   =   100  Margina Kuin                   14 pt. 

5e   =   105      Gonny Bakker                       5e   =   156  Paulien Leeuw                 12 pt.

 6e   =   629      Chantal Hoedt                     6e   =   105  Gonny Bakker                  10 pt.

                                                                  7e   =   90    Kelley Wieso                    9 pt.

                                                                  8e   =   189 Cindy Nijssen                    8 pt.  

    


                           

 

 

              AUTOCROSS WERVERSHOOF 

Rodeoklasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Huib Smit (101)

20

2e

Ivan Brandsen (10)

18

3e

Patrick Tesselaar (32)

16

4e

Robert Wagemaker (88)

14

5e

Danny Schabbing (74)

12

6e

Paul Witteman (166)

10

7e

Klaas Jan Rusting (22)

9

8e

Bart Nauta (64)

8

9e

Jouke Laan (177)

7

10e

Daan Bierman (54)

6

11e

Wanda Smit (18)

5

12e

Joyce Boots (13)

4

13e

Ricardo Niele (5)

3

 

Damesklasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Meriam Groot (90)

20

Meriam Groot (90)

2e

Gonny Bakker (105)

18

Margina Kuin (100)

3e

Margina Kuin (100)

16

Gonny Bakker (105)

4e

Gerarda Kuin (666)

14

Gerarda Kuin (666)

5e

Astrid Steenman (148)

12

Femke Ilbrink (101)

6e

Paulien Leeuw (167)

10

Astrid Steenman (148)

7e

Cindy Nijssen (189)

9

Paulien Leeuw (167)

8e

Femke Ilbrink (101)

8

Cindy Nijssen (189)

 

 

7

Daphne Meertens (149)

 

Verstevigde klasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Leo Sintebin (683)

20

Leo Sintebin

2e

Marco Kok (4)

18

Marco Kok (4)

3e

Peter Kok (2)

16

Peter Kok (2)

4e

Cees Commandeur (666)

14

Kees Kok (24)

5e

Jan Karsten (9)

12

Jelle Bergsma (16)

6e

Jelle Bergsma (16)

10

Cees Commandeur (666)

7e

Ivo van Dulmen (641)

9

Jan Karsten (9)

8e

Daan Koopman (674)

8

Paul Schouten (90)

9e

Kees Kok (24)

7

Daan Koopman (674)

10e

Paul Schouten (90)

6

Ivo van Dulmen (641)

11e

 

5

Patrick Sintebin (1)

12e

 

4

Marcel Meester (625)

13e

 

3

Jimmy Grooteman (91)

 

Superstandaard Klasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Jesse de Graaf (106)

20

Jesse de Graaf (106)

2e

Charl Lakeman (24)

18

Rob Lakeman (68)

3e

Cees Schuurman (39)

16

Cees Schuurman (39)

4e

Rob Lakeman (68)

14

Charl Lakeman (24)

5e

Robin Breve (26)

12

Joost Beers (17)

6e

Berry Stam (617)

10

Berry Stam (617)

7e

Joost Beers (17)

9

Robin Breve (26)

8e

Leon Meertens (22)

8

Leon Meertens (22)

9e

Robin Vriend (40A)

7

Robin Vriend (40A)

 

 

6

Remco Stam (67)

 

Standaardklasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Stanley Boots (13)

20

2e

Marijn Pauw (215)

18

3e

Jeroen de Haan (90)

16

4e

Peter Voorsluys (185)

14

5e

Edwin Goossen (181)

12

6e

Mike Boots (133)

10

7e

André Kok (275)

9

8e

Kevin Knijn (122)

8

9e

Ryan Eggers (160)

7

10e

Marco Stroet (347)

6

11e

Niels Danenberg (302)

5

12e

Robert Kaag (400)

4

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

30.07 | 15:24

Is de stand al bijgewerkt na de Beemster-cross?

...
29.05 | 20:31

Goed verhaal... snelle autos die in Friesland rijden komen uit NH

...
25.05 | 15:39

Autocross in Friesland, daar gebeurt het echte, snelle, harde, ruige werk. Bloedsnelle wagens, keiharde banen, volop publiek! Veel strijd en nooit gejank. F

...
07.04 | 00:22

autocrossen van de ACO.

...
Je vindt deze pagina leuk
Hallo!
Probeer uw eigen website te maken, net als ik! Het is makkelijk en u kunt het gratis proberen
ADVERTENTIE