Uitslagen Autocrossen 2015

 

                         UITSLAG  AUTOCROSS BLOKKER

FINALE DAMES                                                     DAGKLASSEMENT DAMES

1e   =  280    Sherien Sinterbin                          1e   =  629    Chantal Hoedt

2e   =  167    Paulien Leeuw                               2e   =  100    Margina Kuin

3e   =  100    Margina Kuin                                 3e   =  167    Paulien Leeuw       

4e   =  160    Ashley Eggers                                 4e   =  17       Chariva Jongewaard

5e   =  17       Chariva Jongewaard                    5e   =  101    Femke Ilbrink

6e   =  8         Irene Oosting                                 6e   =  105    Beau Twint

7e   =  629    Chantal Hoedt                                7e   =  160    Ashley Eggers

8e   =  105    Beau Twint                                      8e   =  8         Irene Oosting

9e   =  152    Larissa v/d Wal                              9e   =  280    Sherien Sintebin

10e = 245    Janine Meijer                                 10e = 152    Larissa v/d.Wal

11e = 222    Jody Minkjan                                 11e = 245    Janine Meijer

12e = 101    Femke Ilbrink                                 12e = 271    Lichelle Noordegraaf

 

FINALE SUPERSTAND                                         DAGKLASSEMENT SUPERSTAND

1e   =  1         Patrick Sintebin                             1e   =  1         Patrick Sintebin

2e   =  84       Leo Sintebin                                   2e   =  84       Leo Sintebin

3e   =  67       Remco Stam                                   3e   =  2         Dorus Sintebin

4e   =  52       Barry v.Diepen                              4e   =  52       Barry v.Diepen

5e   =  2         Dorus Sintebin                               5e   =  67       Remco Stam

6e   =  62       Rob Oostrum                                 6e   =  62       Rob Oostrum

7e   =  40       Robin Vriend                                  7e   =  40       Robin Vriend

8e   =  671    Berry Stam                                      8e   =  55       Emiel Laijen

9e   =  R13    Joyce Boots                                     9e   =  671    Berry Stam

10e = 55       Emiel Laijen                                    10e = 24       Charl Lakeman

11e = 122    Bart Nauta                                      11e = 122    Bart Nauta

12e = 24       Charl Lakeman                               12e = 83       Nico Roet

 

FINALE VERSTEVIGD                                           DAGKLASSEMENT VERSTEVIGD

1e   =  601    Marco Kok                                      1e   =  601    Marco Kok

2e   =  635    Tom v/d.Heuvel                            2e   =  625    Tom v/d.Heuvel

3e   =  9         Jan Karsten                                     3e   =  661    Jelle Bergsma

4e   =  624    Kees Kok                                          4e   =  9         Jan Karsten

5e   =  666    Cees Commandeur                       5e   =  624    Kees Kok

6e   =  640    Lodewijk Buma                              6e   =  91       Jimmy Grooteman

7e   =  684    Leo Sintebin                                   7e   =  684    Leo Sintebin

8e   =  641    Ivo v.Dulmen                                 8e   =  640    Lodewijk Buma

9e   =  91       Jimmy Grooteman                       9e   =  666    Cees Commandeur

10e = 661    Jelle Bergsma                                 10e = 641    Ivo v.Dulmen

                                                                                11e = 667    John v.Zelm

FINALE STANDAARD                                          DAGKLASSEMENT RODEO

1e   =  275    Andre Kok                                       1e   =  13       Joyce Boots

2e   =  302    Niels Danenberg                            2e   =  36       Mike v/d.Brink

3e   =  196    Wouter de Haas                            3e   =  114    Maichel Koorn

4e   =  26       Ronald Jong (equipe)                   4e   =  100    Niels Visser

5e   =  185    Peter Voorsluys

6e   =  128    Roy Kok       

7e   =  301    Dick Knijn    

8e   =  501    Rick Band                                        AFVALRACE

9e   =  334    Bas Schouten                                 1e   =  107    William Vriend

10e = 85       Rick Voorsluys

11e = 112    Pieter Huiberts

12e = 240    Cesar Bankras.

      


 

 

                  UITSLAG  AUTOCROSS  MIDDENBEEMSTER  2015

DAGKLASSEMENT  DAMES                                              FINALE DAMES

 1e   =     100         Margina Kuin                                                  1e   =     160         Ashley Eggers

 2e   =     160         Ashley Eggers                                                 2e   =     148         Astrid Steenman

 3e   =     17           Chariva Jongewaard                                      3e   =     102         Debbie Enthoven

4e   =     148         Astrid Steenman                                            4e   =     100         Margina Kuin

5e   =     280         Sherien Sintebin                                             5e   =     327         Ingrid Zandbergen 

6e   =     102         Debbie Enthoven                                           6e   =     170         Loes Knijn

7e   =     170         Loes Knijn                                                        7e   =     280         Sherien Sintebin 

8e   =     322         Martine Ordeman                                          8e   =     17           Chariva Jongewaard 

9e   =     327         Ingrid Zandbergen                                         9e   =     167         Paulien Leeuw

10e =     167         Paulien Leeuw                                                10e =     322         Martine Ordeman

11e =     321         Kitty Flierman                                                 

12e =     110         Demi v. Schagen

13e =     101         Femke Ilbrink

14e =     8             Irene Oosting

 

DAGKLASSEMENT SUPERSTANDAARD                    FINALE SUPERSTANDAARD    

1e   =     84           Leo Sintebin                                                      1e   =     84           Leo Sintebin

2e   =     95           Marco v. Baar                                                   2e   =     24           Casper Domper

3e   =     24           Casper Domper                                                3e   =     95           Marco v. Baar

4e   =     40           Gunter ten Dolle                                              4e   =     40           Gunter ten Dolle

5e   =     31           Mark de Jong                                                   5e   =     31           Mark de Jong

6e   =     2             Dorus Sintebin                                                 6e   =     2             Dorus Sintebin

7e   =     1             Patrick Sintebin

8e   =     60           Dennis Spijker

9e   =     54           Raimond Zijp

 

DAGKLASSEMENT  RODEO                                         FINALE  RODEO

1e   =     84           Dennis Sintebin                                                1e   =     99           Jan Kuin

2e   =     99           Jan Kuin                                                             2e   =     84           Dennis Sintebin

3e   =     5             Bram Klaver                                                      3e   =     5             Bram Klaver 

4e   =     421         Dick de Groot                                                  4e   =     421         Dick de Groot

5e   =     335         Dick de Graaf                                                  5e   =     82           Luuk Weel

6e   =     82           Luuk Weel                                                       6e   =     81           Christiaan Schoelitsz

7e   =     81           Christiaan Schoelitsz                                     7e   =     4             Mark Tesselaar

8e   =     4             Mark Tesselaar                                               8e   =     335         Dick de Graaf

9e   =     100         Niels Visser                                                      

10e =     10           Douwe Bakker

11e =     32           Patrick Tesselaar 

12e =     185         Jelle Blom

13e =     174         Wouter Zijlstra 

14e =     274         Christiaan Zijlstra

 

DAGKLASSEMENT VERSTEVIGD                                FINALE  VERSTEVIGD

1e   =     601         Marco Kok                                                        1e   =     601         Marco Kok

2e   =     99           Dennis Sintebin                                               2e   =     624         Kees Kok

3e   =     635         Tom v/d Heuvel                                              3e   =     640         Lodewijk Buma

4e   =     624         Kees Kok                                                           4e   =     661         Jelle Bergsma

5e   =     9             Jan Karsten                                                       5e   =     9             Jan Karsten

6e   =     661         Jelle Bergsma                                                   6e   =     99           Dennis Sintebin

7e   =     640         Lodewijk Buma                                                7e   =     635         Tom v/d Heuvel

8e   =     641         Ivo v. Dulmen 

 

FINALE   STANDAARD

1e   =     185         Peter Voorsluys

2e   =     226         Peter Kok

3e   =     203         Robert Wagemaker

4e   =     150         Chris Warringa

5e   =     293         Rudy v. Loo

6e   =     999         Hannes Lamphen

7e   =     107         William Vriend

8e   =     223         Andre Ubbels

9e   =     90a         Stanley Boots

10e =     551         Nick v. Loo

11e =     132         Simon Hagenhoek

12e =     275         Andre Kok

13e =     215         Marijn Pauw

14e =     133         Mike Boots

15e =    116         Mike Veldhuisen

 


 

Uitslag autocross Venhuizen 2015                (bron: jury venhuizen)

 

 

 

 


 

Uitslag autocross WINKEL 2015

Dagklassement   DAMES                                                              FINALE   DAMES

1e   =     100         Margina Kuin                    69 pt.                    1e   =     100         Margina Kuin

2e   =     101         Femke Ilbrink                   60 pt.                    2e   =     101         Femke Ilbrink

3e   =     421         Yvonne Peetoom            59 pt.                    3e   =     280         Sherien Sintebin

4e   =     280         Sherien Sintebin              57 pt.                    4e   =     17           Chariva Jongewaard

5e   =     17           Chariva Jongewaard      57 pt.                    5e   =     421         Yvonne Peetoom

6e   =     167         Judith Leeuw                    53 pt.                    6e   =     4             Manon Tesselaar

7e   =     4             Manon Tesselaar            46 pt.                    7e   =     167         Judith Leeuw

8e   =     160         Ashley Eggers                   42 pt.                    8e   =     160         Ashley Eggers

9e   =     102         Debbie Enthoven            32 pt.                                                                                  

 

Dagklassement   SUPERSTANDAARD                                    FINALE   SUPERSTANDAARD

1e   =     84           Leo Sintebin                      71 pt.                    1e   =     5             Ricco Bood

2e   =     68           Rob Lakeman                    64 pt.                    2e   =     84           Leo Sintebin

3e   =     24           Casper Domper                61 pt.                    3e   =     68           Rob Lakeman

4e   =     5             Ricco Bood                         57 pt.                    4e   =     24           Casper Domper

5e   =     224         Rens Veken                       49 pt.                    5e   =     224         Rens Veken

6e   =     2             Dorus Sintebin                 49 pt.                    6e   =     55           Emiel Laijen

7e   =     31           Mark de Jong                    44 pt.                    7e   =     2             Dorus Sintebin

8e   =     55           Emiel Laijen                       39 pt.                    8e   =     31           Mark de Jong

9e   =     72           Frans de Vries                  28 pt.                    9e   =     122         Kevin Knijn

10e =     40           Gunter ten Dolle             23 pt.                                                                                  

11e =     122         Kevin Knijn                        22 pt.                                                                                  

12e =     83           Nico Roet                           15 pt.                                                                                  

13e =     26           Robin Breve                      9   pt.                                                                                                  

14e =     85           Peter Koelewijn               4   pt.                                                                                  

 

Dagklassement   RODEO                                                             FINALE  RODEO                                              

1e   =     106         Jesse de Graaf                 77 pt.                    1e   =     106         Jesse de Graaf

2e   =     99           Jan Kuin                              71 pt.                    2e   =     99           Jan Kuin

3e   =     100         Niels Visser                        55 pt.                    3e   =     100         Niels Visser

4e   =     221         Age Nielsen                       55 pt.                    4e   =     221         Age Nielsen

5e   =     57           Andre Snijder                   53 pt.                    5e   =     52           Rob Eelsing

6e   =     52           Rob Eelsing                        52 pt.                    6e   =     82           Luuk Weel

7e   =     403         Hans Bood                         43 pt.                    7e   =     57           Andre Snijder

8e   =     82           Luuk Weel                          42 pt.                    8e   =     403         Hans Bood

 

Dagklassement  VERSTEVIGD                                                   FINALE  VERSTEVIGD

1e   =     683         Leo Sintebin                      70 pt.                    1e   =     683         Leo Sintebin

2e   =     661         Jelle Bergsma                   67 pt.                    2e   =     624         Kees Kok

3e   =     635         Tom v/d.Heuvel              63 pt.                    3e   =     661         Jelle Bergsma

4e   =       90         Paul Schouten                  62 pt.                    4e   =       90         Paul Schouten

5e   =     624         Kees Kok                            59 pt.                    5e   =     635         Tom v/d.Heuvel

6e   =       91         Jimmy Grooteman         57 pt.                    6e   =     642         Peter Kok

7e   =     647         Walter Nieuwenhuis     54 pt.                    7e   =       91         Jimmy Grooteman

8e   =     642         Peter Kok                           53 pt.                    8e   =     647         Walter Nieuwenhuis

9e   =     698         Arnold Wachter               50 pt.                    9e   =     698         Arnold Wachter

10e =         9         Jan Karsten                        49 pt.                    10e =         9         Jan Karsten

11e =     601         Marco Kok                         47 pt.                                                                                  

12e =     697         Dennis Sintebin                 37 pt.                                                                                                 

13e =     640         Lodewijk Buma                 24 pt.                                                                                  

14e =     641         Ivo v.Dulmen                    12 pt.

 

Winnaar  SP2000 – 500 CUP     =       661    JELLE BERGSMA.

Extra manche 

FINALE     STANDAARD                                                                 Dagklassement  F2 STOCKARS

1e   =     275         Andre Kok                                                         1e   =     880         Niels Tesselaar

2e   =     128         Linnie Krap                                                        2e   =     38           Stephanie Koopmans

3e   =     107         William Vriend                                                 3e   =     94           Sanne Peetoom

4e   =     215         Marijn Pauw                                                     4e   =     694         Geert Molenaar

5e   =     160         Ryan Eggers                                                                                                                    

6e   =     26           Ronald Jong                                                                                                                    

7e   =     302         Niels Danenberg                            

8e   =     108         Wilem-Jan Maas

9e   =     635         Bas Pronk

10e =     221         Sam Broers

11e =     236         Jelle Schuit

12e =     152         Ari vlaar


 

Uitslag autocross WERVERSHOOF 2015.   (bron/info jury Wervershoof)

Rodeoklasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Jan Kuin (199)

20

2e

Bareld van der Zee (42)

18

3e

Mike van den Brink (36)

16

4e

Maichel Koorn (114)

14

5e

Auke Osinga (92)

12

6e

Bas Berkhout (98)

10

7e

Randy Plantenga (325)

9

8e

Niels Visser (100)

8

9e

Dennis Bruin (63)

7

10e

Ischa Heerschap (7)

6

11e

Patrick Tesselaar (32)

5

12e

Age Nielsen (221)

4

13e

Giel Koorn (337)

 

14e

Tjeerd Sieswerda (33)

 

15e

Mark Tesselaar (4)

 

 

 

Damesklasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Femke Ilbrink (101)

20

Femke Ilbrink (101)

2e

Margina Kuin (100)

18

Chariva Jongewaard (18)

3e

Miriam Koorn (246)

16

Miriam Koorn (246)

4e

Chariva Jongewaard (17)

14

Equipe Leeuw (156)

5e

Ashley Eggers (160)

12

Margina Kuin (100)

6e

Cindy Nijssen (188)

10

Demi van Schagen (110)

7e

Ank van der Thiel (201)

9

Ank van der Thiel (201)

8e

Equipe Leeuw (Paulien) (167)

8

Ashley Eggers (160)

9e

Demi van Schagen (110)

7

Carla Meyles (139)

10e

Carla Meyles (139)

6

Cindy Nijssen (188)

11e

 

5

Meriam Groot (90)

12e

 

4

Sherien Sintebin (280)

13e

 

 

Nadia Dijkhuizen (195)

 

 

Verstevigde klasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Leo Sintebin (683)

20

Leo Sintebin (683)

2e

Dennis Sintebin (697)

18

Tom van den Heuvel (635)

3e

Jan Karsten (9)

16

Dennis Sintebin (697)

4e

Kees Kok (624)

14

Jan Karsten (9)

5e

Wybe de Vries (618)

12

Kees Kok (624)

6e

Paul Schouten (90)

10

Wybe de Vries (618)

7e

Tom van den Heuvel (635)

9

Jimmy Grooteman (91)

8e

Ivo van Dulmen (641)

8

Paul Schouten (90)

9e

Jimmy Grooteman (91)

7

Ivo van Dulmen (641)

10e

Lodewijk Buma (640)

6

Lodewijk Buma (640)

11e

 

5

Jelle Bergsma (661)

12e

 

4

Daan Koopman (674)

13e

 

 

Sander Vermeulen (623)

 

Superstandaard Klasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Leo Sintebin (1)

20

Leo Sintebin (1)

2e

Equipe Beers-Roet  (Joost )(83)

18

Rob Lakeman (68)

3e

Rob Lakeman (68)

16

Dorus Sintebin (2)

4e

Dorus Sintebin (2)

14

Equipe Beers-Roet (83)

5e

Hans Brouwer (59)

12

Hans Brouwer (59)

6e

Mark de Jong (31)

10

Mark de Jong (31)

7e

Equipe Lakeman-Domper (Charl) (24)

9

Equipe Lakeman-Domper (24)

8e

 

8

Ricco Bood (5)

9e

 

7

Robin de Ruiter (9)

10e

 

6

Roy Hofman (61)

11e

 

5

Willem-Jan Maas (30)

 

 

Standaardklasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Equipe Boots-Knijn (Stanley) (13)

20

2e

André Kok (275)

18

3e

Mike Boots (133)

16

4e

Equipe de Haan-Grooteman (Jeroen) (101)

14

5e

Alex Bot (66)

12

6e

Niels Danenberg (302)

10

7e

Marijn Pauw (215)

9

8e

Barry Pols (395)

8

9e

Chris Sierkstra (159)

7

10e

Simon Hagenhoek (132)

6

11e

Ryan Eggers (160)

5

12e

Joost Stam (167)

4

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

30.07 | 15:24

Is de stand al bijgewerkt na de Beemster-cross?

...
29.05 | 20:31

Goed verhaal... snelle autos die in Friesland rijden komen uit NH

...
25.05 | 15:39

Autocross in Friesland, daar gebeurt het echte, snelle, harde, ruige werk. Bloedsnelle wagens, keiharde banen, volop publiek! Veel strijd en nooit gejank. F

...
07.04 | 00:22

autocrossen van de ACO.

...
Je vindt deze pagina leuk
Hallo!
Probeer uw eigen website te maken, net als ik! Het is makkelijk en u kunt het gratis proberen
ADVERTENTIE