Uitslagen Autocrossen 2016

 

Autocross Beemster 2016

 

Finale Standaard                                                                  Finale Dames

1e = 101          Peter Kok                                                       1e = 160          Ashley Eggers

2e = 13            Sharon Knijn                                                   2e = 167          Paulien Leeuw

3e = 30            Robert Wagemaker                                         3e = 280          Sherien Sintebin

4e = 6              Roy Luitjes                                                     4e = 105          Gonny Bakker

5e = 133          Mike Boots                                                      5e = 7              Nadia Dijkhuizen

6e = 25            Dempsey Westerhof                                        6e = 322          Demi Laan

7e = 245          Co Meijer                                                      7e = 169          Mirella de Kock

8e = 301          Dick Knijn                                                     8e = 114          Marbé van Schagen

9e = 194          Marco Groot                                                  9e = 100          Margina Kuin

10e = 139        Peter Rusting                                                10e = 40          Manon Nierop

11e = 236        Jelle Schuit                                                   11e = 66          Judith Laijen

12e = 637        Tom van de Heuvel                                        12e = 101        Femke Ilbrink

13e = 68          Peter Pauw

14e = 335        Mike Veldhuizen

15e = 165        Jan Helderman

 

 

 

Dagklassement Rodeo                                                         Finale Rodeo

1e = 107          William Vriend                                              1e = 107          William Vriend

2e = 133          Dave de Wildt                                               2e = 128          Roy Kok

3e = 313          Rik van Leeuwen                                           3e = 313          Rik van Leeuwen

4e = 128          Roy Kok                                                        4e = 133          Dave de Wildt

5e = 13            Joyce Boots                                                  5e = 100          Jasper Buis

6e = 31            Christiaan Schoelitsz                                     6e = 13            Joyce Boots

7e = 100          Jasper Buis                                                   7e = 10            Douwe Bakker

8e = 192          Kevin Molijn                                                  8e = 31            Christiaan Schoelitsz

9e = 10            Douwe Bakker                                               9e = 81            Michel Stender

10e = 81          Michel Stender                                              10e = 192        Kevin Molijn

11e = 317        Sammy de Graaf

 

 

 

 

 

Dagklassement Super Standaard                                        Finale Super Standaard

1e = 95            Marco van Baar                                             1e = 95            Marco van Baar

2e = 106          Jesse de Graaf                                              2e = 617          Remco Stam

3e = 617          Remco Stam                                                 3e = 40            Gunter ten Dolle

4e = 2              Dorus Sintebin                                             4e = 898          Bruce Luitjes

5e = 40            Gunter ten Dolle                                          5e = 2              Dorus Sintebin

6e = 77            Sander Kolb                                                 6e = 106          Jesse de Graaf

7e = 898          Bruce Luitjes  

8e = 31            Mark de Jong

9e = 51            Kevin Vermeren

 

 

 

Dagklassement Verstevigd                                                   Finale Verstevigd

1e = 601          Marco Kok                                                    1e = 91            Jimmy Grooteman

2e = 91            Jimmy Grooteman                                        2e = 602          Cok Mazereeuw

3e = 661          Jelle Bergsma                                               3e = 90            Paul Schouten

4e = 602          Cok Mazereeuw                                            4e = 601          Marco Kok

5e = 90            Paul Schouten                                              5e = 661          Jelle Bergsma

6e = 624          Andre Kok

7e = 640          Lodewijk Buma

8e = 698          Tonnie van de Ven

 


 Uitslag Venhuizen 2016

Na herkeuring 215 M.Pauw en 160 R.Eggers gediskwalificeerd.

 

 

 


UITSLAG AUTOCROSS WINKEL 2016.

 

Finale Standaard                         

1e = 275 Andre kok

2e = 302 Niels Danenberg

3e = 185 Peter Voorsluys

4e = 26  Ronald Jong

5e = 139 Peter Rusting

6e = 160 Ryan Eggers

7e = 236 Jelle Schuit

8e = 13  Sharon Knijn

9e = 90 Jeroen de Haan

10e = 223 Andre Ubbels

11e = 301 Dick Knijn

12e = 288 Sjors Meester

 

Finale Super Standaard                    Dagklassement Super Standaard

 1e = 5 Ricco Bood                                    1e = 1 Patrick Sintebin                  (72)

2e = 221 Rens Veken                               2e = 5 Ricco Bood                           (63)       

3e = 1 Patrick Sintebin                             3e = 221 Rens Veken                     (63)

4e = 898 Bruce Luitjes                              4e = 106 Jesse de Graaf                (57)

5e = 17 Chariva Jongewaard                   5e = 898 Bruce Luijtjes                  (52)

6e = 40 Gunther Ten Dolle                      6e = 17 Chariva Jongewaard        (48)

7e = 106 Jesse de Graaf                           7e = 2    Dorus Sintebin                 (46)

8e = 31 Hans Meijners                             8e = 40 Gunther Ten Dolle           (42)

9e = 2 Dorus Sintebin                               9e = 31 Hans Meijners                  (41)

 

Finale Rodeo                                     Dagklassement Rodeo

 1e = 313 Rick van Leeuwen                  1e = 5 Bram Klaver                         (63)

2e = 5 Bram Klaver                                  2e = 57 Andre Snijder                   (61)

3e = 52 Rob Eelsing                                 3e = 15 Kevin Tames                     (57)

4e = 200 Luc Neefjes                               4e = 313 Rik van Leeuwen           (55)

5e = 403 Hans Bood                                 5e = 52 Rob Eelsing                       (53)

6e = 15 Kevin Tames                                6e = 41 Ronald Koomen                (49)

7e = 41 Ronald Koomen                         7e = 403 Hans Bood                       (46)

8e = 112 Mandy de Leeuw                     8e = 200 Luc Neefjes                     (43)

9e = 57 Andre Snijder                              9e = 107 William Vriend                (42)

10e = 107 William Vriend                       10e = 4 Sofian Brinksma                (32)

11e = 4 Sofian Brinksma                         11e = 112 Mandy de Leeuw         (29)

12e = 169 Lars Lodder                             12e = 169 Lars Lodder                   (21)       

                                                                    13e = 54 Daan Bierman                 (12)

                                                                    14e = 28 Jos van der Bel                 (11)

 

 

Finale Verstevigd                            Dagklassement Verstevigd

 1e = 601 Marco Kok                            1e = 601 Marco Kok             (75)                      

2e = 624 Andre Kok                              2e = 624 Andre Kok                       (69)

3e = 635 Bas Pronk                               3e = 635 Tom van de Heuvel      (59)

4e = 91 Jimmy Grooteman                  4e = 625 Marcel Meester            (50)

5e = 661 Jelle Bergsma                        5e = 91 Jimmy Grooteman          (49)

6e = 625 Marcel Meester                    6e = 661 Jelle Bergsma                (44)

                                                                 7e = 640 Lodewijk Buma             (33)

                                                                 8e = 698 Tonnie van de Ven       (32)

                                                                 9e = 684 Patrick Sintebin             (24)

 

 

Finale Dames                              Dagklassement Dames

 1e = 101 Femke Ilbrink                    1e = 101 Femke Ilbrink                 (65)

2e = 167 Paulien Leeuw                   2e = 167 Paulien Leeuw                 (55)

3e = 100 Gerarda Kuin                      3e = 105 Gonny Bakker                  (55)

4e = 28 Sherien Sintebin                   4e = 160 Ashley Eggers                  (52)

5e = 105 Gonny Bakker                      5e = 40 Manon Nierop                  (52)

6e = 8 Irene Oosting                           6e = 100 Gerarda Kuin                  (50)

7e = 130 Jeanette Vriend                   7e = 28 Sherien Sintebin              (50)

8e = 271 Lichelle Noordegraaf          8e = 130 Jeanette Vriend             (41)

9e = 160 Ashley Eggers                       9e = 49 Afke Bakker                      (37)

10e = 40 Manon Nierop                    10e = 8 Irene Oosting                     (36)     

11e = 197 Carla Meyles                     11e = 271 Lichelle Noordegraaf   (35)

12e = 49 Afke Bakker                         12e = 197 Carla Meyles                 (31)

                                                               13e = 280 Patricia Spaansen        (11)

                                                               14e = 78 Mandy Tesselaar            (7)

 

 

Dagklassement F1                       Dagklassement F2

1e = 36 Wendy Koopmans                1e = 337 Dennis Tesselaar

2e = 694 Bas Peetoom                        2e = 880 Niels Tesselaar

3e = 337 Dennis Tesselaar                  3e = 94 Sanne Peetoom

4e = 7 Ton Blokker                                4e = 694 Geert Molenaar

5e = 95 Carl Gomes                               5e = 37 Vincent van de Berg

6e = 411 Dave Ronder                           6e = 168 Max Spaansen

7e = 114 Marcel Kloosterboer             7e = 306 Kirsten Surink

                                                                   8e = 38 Stephanie Koopmans

 

Dagklassement V-Buggy´s            Winnaar SP200 – 500 Cup.

1e = 4 Roy Peetoom

2e = 18 Kevin Lantinga                             601  MARCO KOK

3e = 3 Tijme Groot

4e = 8 Jitse Groot

5e = 9 Dani van Vugt

6e = 7 Rick Peetoom

7e = 19 Wess Koelewijn

8e = 11 Rianne Peetoom

9e = 6 Ties Schouwenburg


 

UITSLAG AUTOCROSS WERVERSHOOF 2016.

 

Rodeoklasse            
Finalestand Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e  Bas Berkhout (98) 20          
2e  Jan Kuin (99) 18          
3e Rik van Leeuwen (313) 16          
4e Joyce Boots (13) 14          
5e Ronald Koomen (41) 12          
6e William Vriend (107) 10          
7e Roy Kok (128) 9          
8e Kenny de Smith (49) 8          
9e Mike van den Brink (36) 7          
10e Wim Kooiman (143) 6          
11e André Snijder (57) 5          
12e Equipe Team Wortel (Charl) (24) 4          
               
               
Damesklasse            
Finalestand Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e Ashley Eggers (160) 20 Equipe Kuin (Gerarda) (100)  
2e Equipe Kuin (Gerarda) (100) 18 Gonny Bakker (105)    
3e Femke Ilbrink (101) 16 Ashley Eggers (160)    
4e Carla Meyles (196) 14 Femke Ilbrink (101)    
5e Manon Nierop (40) 12 Nadia Dijkhuizen (7)    
6e Nicole van der Stoop (39) 10 Manon Nierop (40)    
7e Equipe Leeuw (Judith) (167) 9 Equipe Leeuw (167)  
8e Gonny Bakker (105) 8 Nicole van der Stoop (39)  
9e Demi van Schagen (205) 7 Carla Meyles (139)    
10e Marbé v.Schagen (114) 6 Demi van Schagen (205)    
11e Nadia Dijkhuizen (7) 5 Marbé van Schagen (114)    
12e   4 Victoria Poldervaart (195)  
13e   3 Sherien Sintebin (280)    
               
               
Verstevigde klasse            
Finalestand Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e  Marco Kok (601) 20 Marco Kok (601)      
2e  Leo Sintebin (684) 18 Leo Sintebin (684)    
3e Paul Schouten (90) 16 Equipe van den Heuvel-Pronk (635)
4e Equipe Kok (Peter) (624) 14 Equipe Kok (Peter) 624    
5e Jimmy Grooteman (91) 12 Paul Schouten (90)    
6e Jelle Bergsma (661) 10 Jimmy Grooteman (91)    
7e Equipe van den Heuvel (635) 9 Jelle Bergsma (661)    
8e   8 Hendrik van der Ven (698)  
9e   7 Kristian Nieboer (699)    
               
               
Superstandaard Klasse            
Finalestand Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e Jesse de Graaf (106) 20 Jesse de Graaf (106)    
2e Dennis Sintebin (99) 18 Dennis Sintebin (99)    
3e Daniël de Hoop (97) 16 Equipe Beers-Roet (Joost) (83)  
4e Robin de Ruiter (9) 14 Robin de Ruiter (9)    
5e Equipe Beers-Roet (Joost) (83) 12 Remco Stam (617)    
6e Mark de Jong (31) 10 Equipe Lakeman (Rob) (68)  
7e Remco Stam (617) 9 Daniël de Hoop (97)    
8e Chariva Jongewaard (17) 8 Dorus Sintebin (684)    
9e Bruce Luitjes (898) 7 Mark de Jong (31)    
10e Equipe Vriend-ten Dolle (40) 6 Chariva Jongewaard (17)    
11e Dorus Sintebin (684) 5 Bennie van Houten (504)    
12e  Bennie van Houten (504) 4 Bruce Luitjes (898)    
13e Equipe Lakeman (Rob) (68) 3 Equipe Vriend-ten Dolle (Gunter) (40)
14e   2 Rob Oostrum (62)    
               
               
Standaardklasse            
Finalestand Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e  Equipe Boots-Knijn (Stanley) (13) 20          
2e  Equipe Kok (André) (275) 18          
3e Equipe Wagemaker-Maas (Robert) (30) 16          
4e Chris Sierkstra (159) 14          
5e Mike Veldhuisen (335) 12          
6e Ryan Eggers (160) 10          
7e Ari Vlaar (152) 9          
8e Niels Danenberg (302) 8          
9e Tim de Haan (635) 7          
10e André Ubbels (223) 6          
11e Don Koper (142) 5          
12e Equipe Scherpenzeel-Minnes (Michael) (16) 4          

 

 

GEWIJZIGDE UITSLAG WERVERSHOOF 2016 !!

 

Standaardklasse

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Equipe Boots-Knijn (Stanley) (13)

20

2e

Equipe Kok (André) (275)

18

3e

Equipe Wagemaker-Maas (Robert) (30)

16

4e

Chris Sierkstra (159)

14

5e

Mike Veldhuisen (335)

12

6e

Ryan Eggers (160)

10

7e

Niels Danenberg (302)

9

8e

Tim de Haan (635)

8

9e

André Ubbels (223)

7

10e

Ari Vlaar (152)

6

11e

Don Koper (142)

5

12e

Equipe Scherpenzeel-Minnes (Michael) (16)

4

 

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

30.07 | 15:24

Is de stand al bijgewerkt na de Beemster-cross?

...
29.05 | 20:31

Goed verhaal... snelle autos die in Friesland rijden komen uit NH

...
25.05 | 15:39

Autocross in Friesland, daar gebeurt het echte, snelle, harde, ruige werk. Bloedsnelle wagens, keiharde banen, volop publiek! Veel strijd en nooit gejank. F

...
07.04 | 00:22

autocrossen van de ACO.

...
Je vindt deze pagina leuk
Hallo!
Probeer uw eigen website te maken, net als ik! Het is makkelijk en u kunt het gratis proberen
ADVERTENTIE