Uitslagen 2017

 

UITSLAG AUTOCROSS  BEEMSTER  2017

 

Finale Standaard                                       Finale Rodeo

 

1e   =   101  Peter Kok                                    1e   =   107   William Vriend

2e   =   91    Paul Schouten                            2e   =   13     Joyce Boots

3e   =   67    Berry Stam                                  3e   =   198   Miriam Koorn

4e   =   227  John Lamphen                           4e   =   128   Roy Kok

5e   =   30    Robert Wagemaker                  5e   =   180   Tim Timmer

6e   =   302  Niels Danenberg                       6e   =   81     Michel Stender

7e   =   163  Martijn Spigt                             7e   =   3       Ischa Heerschap

8e   =   165  Paul Witteman                          8e   =   19     Kevin Molijn

9e   =   275  Marco Kok                                 9e   =   78     Tim Hoek

10e =   202  Jurre Poel                                  10e =   4       Marise Barhorst

11e =   240  Cesar Bankras                           11e =   10     Douwe Bakker

12e =   196  Wouter de Haas                       12e =   69     Stef Poelsma

13e =   301  Jesse de Graaf                          13e =   183   Marco Hoek

14e =   140  Mike Dekker                                                                            

15e =   335  Mike Veldhuisen

 

Finale Super Standaard                          Finale Verstevigd

 

1e  =   24    Peter Kok                                     1e  =   601   Marco Kok

2e  =   2      Dorus Sintebin                            2e  =   661   Jelle Bergsma

3e  =   637  Bas Pronk                                    3e  =   635   Tom v/d Heuvel

4e  =   95    Marco van Baar                          4e  =   624   Andre Kok

5e  = 150  Kevin van Schalkwijk 

 

Finale Dames

1e   =   100   Margina Kuin

2e   =   171   Ashley Eggers

3e   =   130   Gonny Bakker

4e   =   139   Carla Meyles

5e   =   194   Janita Warringa

6e   =   17     Chariva Jongewaard

7e   =   114   Marbe van Schagen

8e   =   148   Martine Ordeman

9e   =   143   Patricia Dekker

10e =   124   Melanie Haakman

11e =   112   Iris Visser

12e =   15     Elise de Wit

 _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

DAGKLASSEMENT    BEEMSTER    2017

 

SUPERSTANDAARD                                        VERSTEVIGD

1   =   24    Peter Kok                 80  pt.          1  =   601   Marco Kok                  80  pt.

2   =   2      Dorus Sintebin         66                2  =   661   Jelle Bergsma             62

3   =   637  Bas Pronk                62                3  =   624   Andre Kok                   54

4   =   95    Marco v. Baar          50               4  =   635   Tom v/d Heuvel         47

5   =   64    Bart Nauta               44                5  =   647   Walter Nieuwenhuis 37

6   =   150  Kevin v. Schalkwijk 40                 6  =   698   Hendrik v/d Ven        23

7   =   40    Gunther ten Dolle  29

 

DAMESKLASSE                                               RODEO

1    =   160   Ashley Eggers          77 pt.        1    =   107   William Vriend              75 pt.

2    =   100   Margina Kuin             72            2    =   13      Joyce Boots                   60

3    =   130   Gonny Bakker          62              3    =   19      Kevin Molijn                  43

4    =   139   Carla Meyles            60              4    =   3        Ischa Heerschap           42

5    =   17     Chariva Jongewaard 54             5    =   81     Michel Stender             40

6    =   112   Iris Visser                  48              6    =   128   Roy Kok                          39

7    =   194   Janita Warringa       41              7    =   180   Tim Timmer                   37

8    =   114   Marbe v. Schagen     41            8    =   337   Giel Koorn                      36

9    =   148   Martine Ordeman     39           9    =   198   Miriam Koorn                33

10  =   124   Melanie Haakman    39            10  =   78     Tim Hoek                       28

11  =   143   Patricia Dekker          37            11  =   10     Douwe Bakker               21

12  =   15     Elise de Wit              34              12  =   69     Stef Poelsma                  19

13  =   205   Demi v. Schagen       28            13  =   4       Marise Barhorst            18

14  =   446   Rianne Dudink           28           14  =   41     Pieter Druijf                   16

15  =   164   Zinaida Grooteman  28            15  =   183   Marco Hoek                   14

16  =   122   Suzanne Prins           27

17  =   145   Robin Carboni          26

18  =   21     Joyce v. Lienen          26

19  =   225   Lotte Bart                 25

20  =   115   Demi Laan                15

21  =   2404 Suzanne v. Ingen        9

22  =  322   Jesca van der Wal 7    

 

 DAGKLASSEMENT STANDAARDKLASSE

Nummer  Naam    Punten            
275 Marco Kok 67            
30 RobertWagemaker 61            
101 Peter Kok 60            
165 Paul Witteman 60            
91 Paul Schouten 59            
67 Berry Stam 56            
302 Niels Danenberg 55     198 Marcel Brouwer 21
335 Mike Veldhuisen 53     214 Ben Koning 20
202 Jurre Poel 51     666 Roy Luitjes 20
240 Cesar Bankras 48     293 Rudy van Loo 20
196 Wouter de Haas 48     26 Arjan Hoffer 20
301 Jesse de Graaf 47     105 Dennis Groot 19
227 John Lamphen 45     217 Ronald Groot 18
163 Martijn Spigt 41     225 Davey Bart 17
244 Ruud v-d giessen 41     318 Jordy Zandbergen 17
160 Ryan Eggers 41     132 Simon Hagenhoek 16
398 Teun Boogaard 40     154 Robin Verbeek 16
140 Mike Dekker 39     322 Sieton Ubbels 16
716 Sander Koning 39     468 Peter Pauw 16
271 Hans Roelofsen 38     257 Paul Vos   15
139 Peter Rusting 38     172 Gino Teunisse 14
13 Stanley Boots 38     25 Dempsy Westerhof 14
425 Michael Oudelans 34     34 Marius Pronk 13
331 Rudy Meereboer 34     211 Ronald Visser 13
133 Mike Boots 34     121 Leo Zandbergen 13
14 Lorenzo Vos 33     71 Michael Schipper 12
129 Fabian Scheltus 33     112 Pieter Huiberts 12
236 Jelle Schuit 33     147 Han Steenman 12
246 Arjan Dudink 32     212 Rick van Engen 11
150 Chris Warringa 29     81 Appie Loman 11
267 Patrick Jonker 28     7 Guss Peerdeman 11
116 Bart Nan   27     169 Sjaak Straver 10
188 Koen Knijn 27     114 Michael Meinis 9
345 Boy Tesselaar 27     994 Mike Leek 9
142 Don Koper 27     228 Jordy Snippe 9
128 Mark koning 26     110 Michael van Schaik 9
222 Rik Vlaar   26     303 Bart van Naarden 9
213 Iwan Mol   25     118 Frank Dorlan 8
175 Luke Groot 24     201 Axel Meissen 8
144 Max Koning 24     998 Hannes Lamphen 8
158 Eric Speets 23     1603 Roy van Ingen 8
152 Ari Vlaar   22     103 Wilco Caspers 7
551 Nick van Loo 22     170 Dorus Konijn 7
90 Jeroen de Haan 22     185 Peter Voorsluys 7
223 Andre Ubbels 21     194 Patrick Pot 7
166 Samme Spaans 21     18 Rene Banning  6
            102 Eric Enthoven 6
            107 Sjors Koole 6
            108 Arjan de Goede 6
            136 Kevin Mol 6
            817 Bruce Muiteman 6
            130 Timo Kosten 5
            122 Menno Smit 4
            145 Marco de Goede 4
            88 Stef Meinis 3
            245 Rick Meijer 3
            72 Jan Huisman 2

 

 

 

 


 

 UISLAG VENHUIZEN NOG ONDER VOORBEHOUD


 

PUNTENSTAND VENHUIZEN 2017  (bron: aangeleverd door  jury Venhuizen)

Deelnemers Standaardklasse Venhuizen 2017

Nr.           Naam                                                              Totaal

335          Mike Veldhuisen                                                95

275          André Kok (equipe met M. Kok)                          86

302          Niels Danenberg                                                82

90            Jeroen Haan de                                                 80

101          Peter Kok                                                          79

13            Stanley Boots                                                    77

40            Jacco Bakker                                                     70

211          Ronald Visser                                                     68

666          Roy Luitjes                                                        58

468          Peter Pauw                                                        57

246          Arjan Dudink                                                     53

105          Dennis Groot                                                     52

236          Jelle Schuit                                                       52

139          Peter Rusting                                                     51

28            Linnie Krap                                                       50

30            Willem Jan Maas                                               50

133          Mike Boots                                                        49

201          Axel Meissen                                                     46

199          Rick Kroonenburg                                              45

202          Jurre Poel                                                         45

16            Michael Scherpenzeel                                        43

318          Jordy Zandbergen                                              42

345          Boy Tesselaar                                                    42

34            Marius Pronk                                                     41

112          Pieter Huiberts                                                  41

167          Mike Dekker                                                      40

163          Martijn Spigt                                                     39

165          Jan Helderman                                                  39

267          Patrick Jonker                                                   38

7              Guus Peerdeman                                               36

150          Chris Warringa                                                   36

154          Robin Verbeek                                                   36

196          Wouter Haas de                                                 34

245          Rick Meijer                                                        34

175          Luke Groot                                                        32

181          Edwin Goosen                                                    30

140          Mike Dekker                                                       29

169          Sjaak Straver                                                     29

67            Berry Stam                                                        27

240          Cesar Bankras                                                    26

994          Mike Leek                                                          26

213          Iwan Mol                                                            23

77            Mark Boon                                                         22

129          Fabian Scheltus (equipe met Mark de Jong)         22

160          Ryan Eggers                                                        22

178          Jeroen Lakeman                                                 22

222          Rik Vlaar                                                            22

144          Max Koning                                                         21

212          Rob Engen van                                                    21

127          Jack Smit                                                            20

210          Thijs Verweij                                                      20

71            Michael Schipper                                                19

103          Wilco Caspers                                                     19

366          Daniel Vertelman                                                19

707          Miranda Ilbrink                                                   19

999          Rick May                                                            17

141          Boy Blankenzee                                                  15

172          Gino Teunisse                                                     14

136          Kevin Mol                                                           12

198          Marcel Brouwer                                                  11

203          Jacob Gerrit Aarde van der                                  8

142          Don Koper                                                           0

 

Deelnemers Superstandaard Klasse Venhuizen 2017

Nr.           Naam                                                                Totaal

2              Dorus Sintebin                                                     64

24            Peter Kok                                                            60

67            Remco Stam                                                        54

637          Bas Pronk                                                            53

40            Gunter Dolle ten                                                 48

68            Rob Lakeman                                                      44

150          Kevin Schalkwijk van                                           41

64            Bart Nauta                                                          40

 

Deelnemers Dames Klasse Venhuizen 2017                   Totaal

Nr.           Naam

160          Ashley Eggers                                                      72

100          Margina Kuin                                                       65

164          Zinaida Grooteman                                             64

40            Manon Nierop                                                     48

152          Larissa Wal van der                                             48

15            Monica Blokker                                                   45

130          Gonny Bakker                                                     43

197          Carla Meijles                                                      42

21            Joyce Lienen van                                               39

112          Iris Visser                                                           39

17            Charlene Graaf de (equipe met C. Jongewaard)   35

143          Patricia Dekker                                                   29

446          Rianne Dudink                                                     26

7              Nadia Dijkhuizen                                                25

629          Chantal Hoedt                                                     25

124          Melanie Haakman                                                10

 

Deelnemers Verstevigde Klasse Venhuizen 2017          Totaal

Nr. Naam

601          Marco Kok                                                           70

24            Rens Veken                                                         66

613          Sjaak Knijn                                                          56

698          Hendrik Ven van de                                              54

692          Lowie Hoedt                                                        50

624          André Kok                                                            27

661          Jelle Bergsma                                                      10

 

Deelnemers Rodeo Klasse Venhuizen 2017                   Totaal

Nr. Naam

107          Wilson Vriend                                                     70

106          Jesse Graaf de                                                    69

57            André Snijder                                                     53

32            Patrick Tesselaar                                                51

36            Mike Brink van den                                             50

215          Marijn Pauw                                                        45

41            Pieter Druijf                                                        44

198          Meriam Koorn                                                      44

128          Marco Bakker                                                       39

112          Lars Lodder                                                         38

400          Krijn Vries de                                                      34

4              Marise Barhorst                                                   33

24            Charl Lakeman                                                    31

337          Giel Koorn                                                           27

401          Jelle Blom                                                           25

85            John Beerepoot                                                    9

 


 

 

AUTOCROSS WINKEL 2017

 

                                            Standaard Dagklassement

1 275  Marco Kok 89
2 236  Jelle Schuit 85
3 101  Peter Kok 82
4 30  Robert Wagemaker 75
5 13  Stanley Boots 71
6 211  Ronald Visser 70
7 901  Paul Schouten 68
8 335  Mike Veldhuisen 64
9 129  Fabian Scheltus 57
10 28  Linnie Krap 53
11 133  Mike Boots 50
12 302  Niels Danenberg 50
13 147  Han Steenman 49
14 77  Mark Boon 48
15 136  Kevin Mol 47
16 160  Ryan Eggers 46
17 163  Martijn Spigt 44
18 25  Dempsey  Westerhof 43
19 165  Jan Helderman 43
20 142  Don Koper 40
21 140  Mike Dekker 39
22 707  Miranda Ilbrink 39
23 152  Ari Vlaar 37
24 90  Jeroen de Haan 30
25 240  Cesar Bankras  29
26 105  Dennis Groot 28
27 213  Iwan Mol 28
28 139  Peter Rusting 27
29 198  Marcel Brouwer 27
30 172  Gino Teunisse 26
31 144  Max Koning 25
32 246  Arjan Dudink 25
33 345  Boy Tesselaar 25
34 103  Delan Bruin 23
35 167  Mike Dekker 22
36 366  Daniel Vertelman 22
37 39  Dennis Stoop 21
38 102  Eric Enthoven 21
39 222  Rik Vlaar 20
40 267  Patrick Jonker 20
41 71  Michael Schipper 19
42 212  Bas van Engen 19
43 166  Samme Hoek Spaan 18
44 34  Marius Pronk 17
45 380  Dave Spaansen  17
46 994  Mike Leek 17
47 175  Luke Groot 16
48 127  Jack Smit 14
49 169  Sjaak Straver 13
50 154  Robin Verbeek 6
51 16  Arjan Minnes  5
52 999  Thijs Martius 3

Finale Standaard

1e = 13 Stanley Boots

2e = 335 Mike Veldhuizen

3e = 275 Marco Kok

4e = 30 Robert Wagemaker

5e = 236 Jelle Schuit

6e = 101 Peter Kok

7e = 211 Ronald Visser

8e = 901 Paul Schouten

9e = 28 Linnie Krap

10e = 129 Fabian Scheltus

11e = 302 Niels Danenberg

12e = 160 Ryan Eggers

 

Rodeo Dagklassement                                                                              Finale Rodeo

1e = 107 William Vriend                (80)                       1e = 107 William Vriend

2e = 93 Koos Gropstra                  (52)                       2e = 57 Andre Snijder

3e = 85 Arco van der Kroon        (46)                        3e = 93 Koos Gropstra  

4e = 28 Jos van de Bel                  (45)                       4e = 85 Arco van der Kroon

5e = 52 Rob Eelsing                       (45)                       5e = 28 Jos van de Bel

6e = 403 Hans Bood                      (42)                       6e = 403 Hans Bood

7e = 69 Stef Poelsma                    (37)                       7e = 52 Rob Eelsing

8e = 78 Mandy Tesselaar             (34)                       8e = 4 Marise Barhorst

9e = 8 Wesley van de Schuur     (32)                       9e = 78 Mandy Tesselaar  

10e = 57 Andre Snijder                (31)                      10e = 2 Nickey van t Westeinde

11e = 4 Marise Barnhorst            (26)                      11e = 69 Stef Poelsma

12e = 82 Luuk Weel                      (20)                     12e = 82 Luuk Weel

13e = 2 Nickey van t Westeinde  (19)

 

Super Standaard Dagklassement                                                  Super Standaard finale

1e = 106 Jesse de Graaf               (73)                       1e = 106 Jesse de graaf 

2e = 24 Peter Kok                           (68)                      2e = 24 Peter Kok

3e = 637 Bas Pronk                         (52)                      3e = 2 Dorus Sintebin

4e = 2 Dorus Sintebin                    (50)                      4e = 68 Rob Lakeman

5e = 68 Rob Lakeman                    (42)                      5e = 40 Gunter Ten Dolle

6e = 40 Gunter ten Dolle              (39)                       6e = 150 Kevin van Schalkwijk

7e = 67 Remco Stam                      (39)                      7e = 637 Bas Pronk

8e = 150 Kevin van Schalkwijk     (36)                        8e = 67 Remco Stam

9e = 5 Ricco Bood                           (20)

 

Dames Dagklassement                                                                       Finale Dames

1e = 100 Margina Kuin                  (62)                       1e = 100 Margina Kuin

2e = 130 Gonny Bakker                (58)                       2e = 130 Gonny Bakker

3e = 421 Yvonne Peetoom          (50)                       3e = 17 Chariva Jongewaard

4e = 124 Melanie Haakman        (43)                       4e = 167 Paulien Leeuw

5e = 17 Chariva Jongewaard       (42)                       5e = 421 Yvonne Peetoom

6e = 164 Zinaida Grooteman      (42)                       6e = 139 Carla Meyles

7e = 139 Carla Meyles                  (34)                       7e = 112 Iris Visser

8e = 167 Paulien Leeuw               (33)                       8e = 21 Joyce van Lienen

9e = 143 Patricia Dekker              (33)                       9e = 164 Zinaida Grooteman

10e = 112 Iris Visser                      (27)                      10e = 143 Patricia Dekker 

11e = 40 Manon Nierop               (26)                       11e = 124 Melanie Haakman

12e = 160 Ashley Eggers              (26)                       12e = 40 Manon Nierop

13e = 21 Joyce van Lienen           (21)

14e = 446 Rianne Dudink             (16)

 

Verstevigd Dagklassement                                                                      Finale Verstevigd

1e = 24 Rens Veeken                     (65)                       1e = 624 Andre Kok

2e = 624 Andre Kok                       (64)                       2e = 601 Marco Kok

3e = 601 Marco Kok                      (62)                       3e = 24 Rens Veken

4e = 661 Jelle Bergsma                 (61)                       4e = 661 Jelle Bergsma

5e = 91 Jimmy Grooteman          (41)                        5e = 91 Jimmy Grooteman 

6e = 698 Hendrik van de Ven     (36)                        6e = 698 Hendrik van de Ven

7e = 38 Danny van de Stap          (33)

 

Formule 1 top-3                                                 Formule 2 top-3

1e = 55 Peter Ruig                          1e = 236 Johan Goos

2e = 694 Bas Peetoom                  2e = 10 Jelle Tesselaar

3e = 111 Roy van Baarn                3e = 36 Sander Goos

 

Kevers top-3                                                        V-Buggy’s top-3

1e = 411 Niels Smal                        1e = 19 Wess Koelewijn

2e = 111 Rene Kennis                    2e = 3 Tijme Groot

3e = 59 Patrick Hoexum                3e = 20 Rocco Coronel

 


 

 

AUTOCROSS  WERVERSHOOF 2017

Standaardklasse

Finalestand
1e  Niels Danenberg (302)
2e  Stanley Boots (13)
3e Berry Stam (67)
4e Peter Kok (101)
5e Jan Helderman (165)
6e Jeroen de Haan (90)
7e Ryan Eggers (160)
8e Arjan Dudink (246)
9e Samme Hoek Spaans (166)
10e Guus Peerdeman (7)
11e Mike Veldhuisen (335)
12e

Mike Boots (133)

 

Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e  13 Stanley Boots 88
2e  101 Peter Kok 80
3e 67 Berry Stam 75
4e 302 Niels Danenberg 75
5e 160 Ryan Eggers 61
6e 246 Arjan Dudink 61
7e 133 Mike Boots 61
8e 165 Jan Helderman 60
9e 90 Jeroen de Haan 59
10e 166 Samme Hoek Spaans 57
11e 335 Mike Veldhuisen 57
12e 172 Equipe Teunisse-Straver-Goede (Gino Teunisse-Sjaak Straver-John Goede) 56
13e 178 Jeroen Lakeman 55
14e 211 Ronald Visser 54
15e 267 Patrick Jonker 53
16e 7 Guus Peerdeman 50
17e 275 Equipe Kok-Kok (Andre Kok-Marco Kok) 49
18e 222 Rik Vlaar 44
19e 34 Marius Pronk 43
20e 136 Kevin Mol 42
21e 142 Don Koper 41
22e 77 Mark Boon 40
23e 236 Jelle Schuit 37
24e 124 Cor van den Akker 35
25e 994 Mike Leek 30
26e 139 Peter Rusting 29
27e 999 Equipe May-Martius (Rick May-Thijs Martius) 28
28e 998 Hannes Lamphen 27
29e 30 Equipe Maas-Wagemaker (Willem-Jan) 27
30e 198 Marcel Brouwer 27
31e 163 Martijn Spigt 26
32e 212 Rick van Engen 25
33e 817 Bruce Muiteman 25
34e 112 Pieter Huiberts 24
35e 240 Cesar Bankras 23
36e 147 Han Steenman 23
37e 127 Jack Smit 21
38e 257 Paul Vos  20
39e 366 Daniel Vertelman 20
40e 154 Equipe Meertens - Verbeek (Leon Meertens - Robin Verbeek ) 20
41e 144 Max Koning 18
42e 152 Ari Vlaar 18
43e 105 Dennis Groot 17
44e 169 Sjaak Straver 17
45e 195 Rodney Klijzing 16
46e 181 Edwin Goossen 16
47e 195 Iwan Mol 16
48e 213 Wouter de Haas 16
49e 23 Ryon Hes 11
50e 158 Erik Speets 6
51e 210 Thijs Verweij 4

 

Superstandaard Klasse
Finalestand
1e Jesse de Graaf (106)
2e Peter Kok (24)
3e Dorus Sintebin (2)
4e Remco Stam (67)
5e Gunter ten Dolle (40)
6e Kevin van Schalkwijk (150)
7e Robin de Ruiter (9)
8e Rob Lakeman (68)

 

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

 
1e 106 Jesse de Graaf 72
2e 24 Peter Kok 65
3e 2 Dorus Sintebin 58
4e 67 Remco Stam 51
5e 68 Rob Lakeman 50
6e 9 Robin de Ruiter 44
7e 40 Gunter ten Dolle 35
8e 150 Kevin van Schalkwijk 34
9e 12 Alex Buis 24

 

Verstevigde klasse
Finalestand
1e  Marco Kok (601)
2e  Jelle Bergsma (661)
3e André Kok (624)
4e Hendrik van der Ven (698)
5e Jimmy Grooteman (91)

 

Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e  601 Marco Kok 70
2e  698 Hendrik van der Ven 63
3e 661 Jelle Bergsma 62
4e 624 Andre Kok 54
5e 91 Jimmy Grooteman 54
6e 90 Paul Schouten 20
7e 640 Lodewijk Buma 19

 

Damesklasse
Finalestand
1e Chantal Hoedt (629)
2e Equipe Jongewaard-de Graaf (Chariva Jongewaard & Charlene de Graaf)
3e Manon Nierop (40)
4e Carla Meyles (197)
5e Margina Kuin (100)
6e Nadia Dijkhuizen (7)
7e Ashley Eggers (160)
8e Melanie Haakman (124)
9e Kelly Koedooder (13)
10e Mandy Kok (666)
11e Femke Ilbrink (101)
12e Meriam Groot (90)

 

Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e 40 Manon Nierop  64
2e 17 Equipe Jongewaard-de Graaf (Chariva & Charlene) 60
3e 629 Chantal Hoedt 59
4e 197 Carla Meyles 59
5e 7 Nadia Dijkhuizen 57
6e 160 Ashley Eggers 54
7e 100 Margina Kuin 52
8e 90 Meriam Groot 51
9e 666 Mandy Kok 46
10e 101 Femke Ilbrink 46
11e 13 Kelly Koedooder 44
12e 124 Melanie Haakman 38
13e 164 Zinaïda Grooteman 27
14e 114 Marbé van Schagen 25
15e 446 Rianne Dudink 25
16e 130 Gonny Bakker 24
17e 345 Nicole van der Stoop 24
18e 205 Demi van Schagen 23
19e 2 Nickey van 't Westeinde 21
20e 143 Patricia Dekker 16

 

Rodeoklasse
Finalestand
1e  William Vriend (107)
2e  Joyce Boots (13)
3e Maichel Koorn (114)
4e Bas Berkhout (98)
5e Joost Beers (217)
6e Equipe de Lange- de Jong (Rutger de Lange- Patrick de Jong (327)
7e Justin Kappert (387)
8e André Snijder (57)
9e Equipe Lodder-de Leeuw-Kager(Lars Lodder-Mandy de Leeuw-Peter Kager) (112)
10e Marinus Mets (292)
11e Krijn de Vries (400)
12e Roy Kok (128)
13e Pieter Druijf (41)
14e Charl Lakeman (24)

 

Punten Noord-Hollands Kampioenschap  
1e  107 William Vriend 70
2e  13 Joyce Boots 67
3e 98 Bas Berkhout 67
4e 24 Charl Lakeman 53
5e 217 Joost Beers 52
6e 400 Krijn de Vies 50
7e 114 Maichel Koorn 46
8e 292 Marinus Mets 46
9e 387 Justin Kappert 38
10e 327 Equipe de Lange- de Jong (Rutger de Lange- Patrick de Jong 37
11e 57 André Snijder 36
12e 128 Roy Kok 36
13e 112 Equipe Lodder-de Leeuw-Kager(Lars Lodder-Mandy de Leeuw-Peter Kager) 35
14e 82 Luuk Weel 29
15e 41 Pieter Druijf 28
16e 198 Miriam Koorn 24
17e 183 Bas Linker 24
18e 85 John Beerepoot 24
19e 122 Equipe Hofman-Hofman-Jansen(Paul Hofman-Piet Hofman-Theo Jansen) 23
20e 221 Age Nielsen 21
21e 337 Giel Koorn 21
22e 8 Wesley v.d Schuur 13

 

Keverklasse
Finalestand
1e  Patrick Hoexum (59)
2e  René Hoep (53)
3e Stephan Horn (24)
4e Mark Steenvoorden (30)
5e Niels Smal (718)
6e René Vermaning (97)
7e Richard Kuijkhoven (617)

 


 

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

30.07 | 15:24

Is de stand al bijgewerkt na de Beemster-cross?

...
29.05 | 20:31

Goed verhaal... snelle autos die in Friesland rijden komen uit NH

...
25.05 | 15:39

Autocross in Friesland, daar gebeurt het echte, snelle, harde, ruige werk. Bloedsnelle wagens, keiharde banen, volop publiek! Veel strijd en nooit gejank. F

...
07.04 | 00:22

autocrossen van de ACO.

...
Je vindt deze pagina leuk
Hallo!
Probeer uw eigen website te maken, net als ik! Het is makkelijk en u kunt het gratis proberen
ADVERTENTIE