Uitslagen 2018


 

 

UITSLAGEN AUTOCROSS  BEEMSTER 2018.

 

FINALE VERSTEVIGD                                                                               DAGKLASSEMENT VERSTEVIGD

 1e   =   601   Marco  Kok                                                                        1e   =   661   Jelle Bergsma        71 pt.

2e   =   661   Jelle Bergsma                                                                    2e   =   624   Andre Kok               64 pt.

3e   =   647   Walter Nieuwenhuis                                                        3e   =   601   Marco Kok               63 pt.

4e   =   624   Andre Kok                                                                          4e   =   647   W. Nieuwenhuis     58 pt.

5e   =   698   Tony v/d. Ven                                                                    5e   =   698   Tony v/d. Ven        48 pt.

 

FINALE SUPERSTANDAARD                                                                  DAGKLASSEMENT SUPERSTANDAARD

 1e   =       2   Dorus Sintebin                                                                          1e   =       2   Dorus Sintebin     73 pt.

2e   =     95   Marco v. Baar                                                                            2e   =     24   Peter Kok                69 pt.

3e   =     24   Peter Kok                                                                                    3e   =     95   Marco v. Baar        62 pt.

4e   =     64   Bart Nauta                                                                                 4e   =     64   Bart Nauta               52 pt.

5e   =   635   Bas Pronk                                                                                  5e   =   635   Bas Pronk                 48 pt.

                                                                                                                           6e   =   100   Chris Steltenpool   10 pt.

 

DAGKLASSEMENT RODEO                                                                                     FINALE RODEO

1e   =     19   Kevin Molijn          66 pt.                                                        1e   =   107   William Vriend

2e   =   107   William Vriend    62 pt.                                                          2e   =     28   Linnie Krap

3e   =     28   Linnie Krap            60 pt.                                                        3e   =     81   Michel Stender

4e   =     41   Pieter Druijf          54 pt.                                                         4e   =   765   Rino Steenvoorden

5e   =     81   Michel Stender   53 pt.                                                           5e   =     19   Kevin Molijn

6e   =   198   Miriam Koorn       53 pt.                                                         6e   =   198   Miriam Koorn

7e   =   138   Stanley Boots        51 pt.                                                         7e   =   336   Dorus Driesse

8e   =   765   Rino Steenvoorden45 pt.                                                        8e   =   521   Dennis Raateland

9e   =   521   Dennis Raateland 45 pt.                                                          9e   =   138   Stanley Boots

10e =       5   Bram Klaver           42 pt.                                                         10e =   128   Roy Kok

11e =   336   Dorus Driesse       39 pt.                                                         11e =     41   Pieter Druijf

12e =   128   Roy Kok                  37 pt.                                                         12e =       5   Bram Klaver

13e =   180   Tim Timmer           30 pt

14e =   123   Wesley Daalder   30 pt.

15e =   742   Jim Sentveld         28 pt.

16e =     10   Douwe Bakker      28 pt.

17e =     67   Remco Stam          24 pt.

18e =     22   Kevin v. Schalkwijk  9 pt.

 

FINALE STANDAARD                                                                                                 FINALE DAMES

1e   =     13   Stanley Boots                                                                              1e   =   629   Chantal Hoedt

2e   =     30   Robert Wagemaker                                                                   2e   =   167   Paulien Leeuw

3e   =   227   John Lamphen                                                                            3e   =   100   Margina Kuin

4e   =   144   Max Koning                                                                                4e   =   180   Ashley Eggers

5e   =   166   Samme Spaans Hoek                                                                5e   =   112   Iris Visser

6e   =   551   Nick v. Loo                                                                                  6e   =   446   Rianne Dudink

7e   =   169   Sjaak Straver                                                                              7e   =   130   Gonny Bakker

8e   =   121   Leo Zandbergen                                                                        8e   =     17   Leonie Raven-de Wildt

9e   =   190   Bryan Seinen                                                                               9e   =   635   Marina Meester

10e =   103   Wilco Caspers                                                                             10e =   777   Miranda Bogaard

11e =   202   Jurre Poel                                                                                     11e =   225   Lotte Bart

12e =   132   Jordy Snippe                                                                                12e =        6   Ashley Schoenmaker

13e =   201   Alex Meissen

14e =   160   Ryan Eggers

15e =   140   Mike Dekker

 

DAGKLASSEMENT  STANDAARD                                                                        DAGKLASSEMENT DAMES

1e   =     13   Stanley Boots          77 pt.                                                      1e   =   629   Chantal Hoedt         70 pt.

2e   =     30   Robert Wagemaker71 pt.                                                      2e   =   100   Margina Kuin            55 pt.

3e   =   202   Jurre Poel                 58 pt.                                                      3e   =   167   Paulien Leeuw        54 pt.

4e   =   132   Jordy Snippe           54 pt.                                                      4e   =   180   Ashley Eggers           52 pt.

5e   =   103   Wilco Caspers         51 pt.                                                      5e   =     17   Leonie Raven           47 pt.

6e   =   121   Leo Zandbergen    49 pt.                                                      6e   =   130   Gonny Bakker          46 pt.

7e   =   166   Samme hoek Spaans 48 pt.                                                 7e   =   446   Rianne Dudink        45 pt.

8e   =   160   Ryan Eggers              47 pt.                                                    8e   =   777   Miranda Boogaard 44 pt.

9e   =   551   Nick v. Loo                45 pt.                                                     9e   =   112   Iris Visser                43 pt.

10e =   144   Max Koning              44 pt.                                                     10e =   635   Marina Meester     39 pt.

11e =   169   Sjaak Straver            44 pt.                                                     11e =   6   Ashley Schoenmaker  36 pt.

12e =   335   Mike Veldhuisen     43 pt.                                                     12e =   225   Lotte Bart                  35 pt.

13e =   716   Sander Koning        42 pt.                                                      13e =   114   Marbé v. Schagen    27 pt.

14e =   227   John Lamphen       40 pt.                                                     14e =   281  Lichelle Noordergraaf26 pt.

15e =   171   Bart Veerman         39 pt.                                                      15e =   164   Zinaida Grooteman 24 pt.

16e =   190   Bryan Seinen           38 pt.                                                      16e =     25   Maartje Straver      24 pt.

17e =   140   Mike Dekker            38 pt.                                                      17e =   131   Judith Pronk           23 pt.

18e =   395   Barry Pols                  38 pt.                                                    18e =     15   Elise de Wit             22 pt.

19e =   101   Marc Faber               37 pt.                                                    19e =   224   Annemarie Boon    22 pt.

20e =   302   Niels Danenberg      37 pt.                                                    20e =     66   Bobbie Knijn            22 pt.

21e =   175   Luke Groot               34 pt.                                                      21e =   322   Demi Laan               21 pt.

22e =   223   Andre Ubbels          34 pt.                                                      22e =     77   Sasja Schouten        1 pt.

23e =   201   Axel Meissen           33 pt.                                                      23e =     28   Josin Bakker            19 pt.

24e =   258   Fabian Scheltus     33 pt.                                                      24e =   147   Martine Ordeman   18 pt.

25e =   214   Ben Koning               33 pt.                                                     25e =     21   Joyce v. Lienen       17 pt.

26e =   150   Chris Warringa       33 pt.                                                      26e =     97   Melanie Bol             17 pt.

27e =   136   Kevin Mol                 33 pt.                                                     27e =   122   Ingrid Zandbergen 16 pt.

28e =     86   Jordy Geel                32 pt.                                                      28e =   195   Celine Mantel         10 pt.

29e =   994   Mike Leek                32 pt.                                                      29e =   205   Demi v. Schagen       7 pt.

30e =   131   Bas Pronk                 32 pt.                                                      30e =   406   Danielle Mandema  4 pt.

31e =   398   Teun Boogaard       31 pt.

32e =     62   Chantal Braas          29 pt.

33e =   300   Mike Slager              28 pt.

34e =   316   Sandro v. Baar        27 pt.

35e =       6   Barry v/d. Oord      27 pt.

36e =   172   Gino Theunisse      27 pt.

37e =   108   Arjan de Goed        24 pt.

38e =   635   Tom v/d. Heuvel    24 pt.

39e =   210   Thijs Verweij           23 pt.

40e =   145   Marcel Prins            23 pt.

41e =   207   Nick Konijn              23 pt.

42e =   185   Peter Voorsluys     23 pt.

43e =   163   Matijn Spigt             22 pt.

44e =   232   Tom Schuit               22 pt.

45e =   222   Rik Vlaar                   21 pt.

46e =   225   Davey Bart                21 pt.

47e =     14   Lorenzo Vos             21 pt.

48e =       7   Guus Peerdeman    20 pt.

49e =   293   Rudy v. Loo              20 pt.

50e =   112   Pieter Huiberts     20 pt.

51e =   246   Arjan Dudink          20 pt.

52e =   115   Niels Vink                19 pt.

53e =   219   Ronald Groot          19 pt.

54e =   236   Jelle Schuit              18 pt.

55e =   240   Cesar Bankras          18 pt.

56e =   331   Rudy Meereboer    17 pt.

57e =   278   Karel Blom               17 pt.

58e =   143   Joep Ooijevaar       17 pt.

59e =   412   Robbert Nan            17 pt.

60e =     25   Dempsey Westerhof 17 pt.

61e =   129   Jordy Zandbergen     17 pt.

62e =   194   Patrick Pot                16 pt.

63e =   148   Tobias Oud                16 pt.

64e =   998   Hannes Lamphen     16 pt.

65e =   191   Olaf Oudt                   15 pt.

66e =     33   Chris Vos                    15 pt.

67e =   146   Marco de Goede      14 pt.

68e =   267   Patrick Jonker        14 pt.

69e =     81   Appie Lohman        14 pt.

70e =   425   Michael Oudejans  13 pt.

71e =   323   Jaap Jan Fit              12 pt.

72e =   147   Han Steenman       12 pt.

73e =   245   Rick Meijer              11 pt.

74e =   217   Iwan Mol                  11 pt.

75e =   212   Rick v. Engen           10 pt.

76e =   195   Marco Groot          10 pt.

77e =   110   Michel v. Schaik    10 pt.

78e =   244   Ruud v/d. Giessen   9 pt.

79e =   109   Hans Oudejans         8 pt.

79e =   119   Danny v/d. Velde     8 pt.

79e =   203   Quinten de Kock      8 pt.

79e =   303   Bart v. Naarden       8 pt.

79e = 1301   Michael Meinis        8 pt.

84e =   142   Don Koper                 7 pt.

85e =     45   Jouri Brouwer          7 pt.

85e =   122   Aaron Vleeshouwer 7 pt.

85e =   141   Rick May                     7 pt.

85e =   468   Peter Pauw                7 pt.

85e = 1603   Roy v. Ingen               7 pt.

90e =     16   Arjan Minnes             6 pt.

90e =   116   Bart Nan                      6 pt.

90e =   158   Erik Speets                  6 pt.

90e =   317   Daan Feld                    6 pt.

94e =     18   Mike v/d. Bosch      5 pt.

95e =     21   Niels van vuure       4 pt.

95e =     88   Stef Meinis                 4 pt.

95e =   170   Dorus Konijn             4 pt.

95e =   226   Bruce Muiteman       4 pt.

95e =   275   Marco Kok                   4 pt.

100 =   281   Tim Bakker                  3 pt.

100 =     34   Marius Pronk             3 pt.

100 =   257   Paul Vos                     3 pt.

103 =   424   Bas v. Engen               2 pt.  

 


 

UITSLAGEN AUTOCROSS VENHUIZEN 2018 

 

Standaard Klasse - Finale de 12 beste
PosNr.VoornaamAchternaamRondenPunten
1 275 André Kok 10 20
2 140 Mike Dekker 10 17
3 160 Ryan Eggers 10 15
4 468 Peter Pauw 10 13
5 30 Willem Jan Maas 10 11
6 101 Casper Domper 10 10
7 207 Nick Konijn 9 9
DNF 666 Roy Luitjes 7 8
DNF 90 Jeroen Haan de 4 7
DNF 40 Jacco Bakker 1 6
DNF 212 Rick Van Engen 1 5

 

 Rodeo klasse - Finale de 15 beste

PosNr.VoornaamAchternaamRondenPunten
1 107 Wilson Vriend 10 20
2 138 Stanley Boots 10 17
3 400 Krijn Vries de 10 15
4 117 Adrie Van Diepen 10 13
5 28 Linnie Krap 10 11
6 41 Pieter Druijf 9 10
7 215 Marijn Pauw 9 9
8 85 Teun Swart 8 8
9 17 Chariva Jongewaard 8 7
10 2 Nickey Van 't Westeinde 6 6
DNF 198 Miriam Koorn 9 5
DNF 980 Jan Rood 7 4
DNF 128 Roy Kok 5 3
DNF 24 Charl Lakeman 2 2
DNF 82 Luuk Weel 1 1

 

Dames Klasse -  Finale de 12 beste

PosNr.VoornaamAchternaamRondenPunten
1 130 Gonny Bakker 11 20
2 100 Margina Kuin 11 17
3 164 Zinaida Grooteman 11 15
4 112 Iris Visser 11 13
5 7 Lysanne Nierop 10 11
6 225 Lotte Bart 10 10
7 106 Charlene De Graaf 9 9
8 66 Bobbie Knijn 8 8
DNF 180 Ashley Eggers 2 7
DNF 446 Rianne Dudink 1 6
DNF 97 Melanie Bol   5
DNF 21 Joyce Lienen van   4

 

Pos Nr. Naam Totaal punten R1.  R2.  R3.  R4. 
1 24 Peter Kok 80 20 20 20 20
2 224 Rens Veken 64 17 15 17 15
3 2 Dorus Sintebin 62 13 17 15 17
4 67 Equipe Stam 54 15 13 13 13
5 635 Bas Pronk 11 -- 11 -- --

 

Pos Nr. Naam Totaal punten R1.  R2.  R3.  R4. 
1 624 Andre Kok 80 20 20 20 20
2 601 Marco Kok 64 15 17 15 17
3 661 Jelle Bergsma 58 17 15 17 9
4 698 Tony V/d Ven 50 11 11 13 15
5 24 Peter Kok 46 13 13 9 11
6 640 Lodewijk Buma 38 9 9 10 10
7 38 Danny Van der Stap 37 8 8 8 13
8 647 Walter Nieuwenhuijs 31 10 10 11         --      

 

Pos Nr. Naam Totaal punten R1.  R2.  R3.  R4. 
1 100 Robbert Baggers 70 17 13 20 20
2 31 Bas Steltenpool 64 15 17 15 17
3 97 Rene Vermaning 59 11 20 17 11
4 406 Niels Smal 59 20 15 11 13
5 25 Roy Mol 49 10 11 13 15
6 6 Francis Schemmekes 33 13 10 10 --

 

Pos Nr. Naam Totaal punten R1.  R2.  R3.  R4. 
1 808 Luuk Van der Hoeven 75 20 15 20 20
2 55 Barry Geerts 69 15 20 17 17
3 6 Duncan Reijm 58 17 13 13 15
4 113 Jordi Boeren 50 13 11 15 11
5 123 Joey De Bruijn 41 9 9 10 13
6 777 Olivier Winkel 37 11 7 9 10
7 414 Michel Willemsen 37 8 10 11 8
8 12 Arie Groen 35 10 8 8 9
9 13 Kian Knijn 24 0 17 7 --

 


 

UITSLAGEN  AUTOCROSS  WINKEL  2018                                                                                     

FINALE  STANDAARD                                                DAMESKLASSE

1e   =   275   Marco Kok                                            1e   =   167   Paulien Leeuw

2e   =     30   Willem-Jan Maas                                 2e   =   421   Yvonne Peetoom

3e   =   160   Ryan Eggers                                         3e   =   100   Margina Kuin  

4e   =     62   Rob Oostum                                         4e   =   180   Ashley Eggers

5e   =   335   Mike Veldhuisen                                 5e   =   446   Rianne Dudink

6e   =   707   Miranda Ilbrink                                   6e   =     21   Joyce v. Lienen

7e   =   140   Mike Dekker                                        7e   =   225   Lotte Bart

8e   =   316   Sandro v. Baar                                    8e   =   281   Lichelle Noordergraaf

9e   =   395   Barry Pols                                             9e   =   112   Iris Visser

10e =     90   Jeroen de Haan                                   10e =   124   Melanie Haakman

11e =   175   Luke Groot                                           11e =     66   Bobbie Knijn

12e =   236   Jelle Schuit  DQ                                   12e =       6   Ashley Schoenmaker

13e =   302   Niels Danenberg

 FINALE SUPERSTANDAARD                                     FINALE VESTEVIGD

1e   =     24   Peter Kok                                              1e   =   624   Andre Kok

2e   =       2   Dorus Sintebin                                     2e   =   684   Leo Sintebin

3e   =     17   Chariva Jongewaard                          3e   =   661   Jelle Bergsma

4e   =   100   Margina Kuin                                       4e   =     38   Danny v/d Stap

5e   =   221   Rens Veken                                          5e   =   698   Tony v/d Ven

6e   =     64   Bart Nauta                                            6e   =   640   Lodewijk Buma

                                                                                      7e   =   618   Patrick Sintebin

FINALE RODEO                                                           V-BUGGY’S

1e   =     14   Danny Zwirs                                         1e   =       9   Dani v. Vugt

2e   =   337   Giel Koorn                                            2e   =       3   Tijme Groot

3e   =     28   Linnie Krab                                            3e   =     19   Wes Koelewijn

4e   =   107   William Vriend                                    4e   =       8   Jitse Groot

5e   =     41   Pieter Druif                                           5e   =     33   Dave v. Vugt

6e   =     52   Rob Eelsing                                           6e   =   118   Puck Schouten

7e   =   198   Miriam Koorn                                      7e   =     77   Chris v. Vugt

8e   =   400   Krijn de Vries                                       8e   =     11   Finn Koelewijn

9e    =     93   Koos Gropstra                                     9e   =       7   Rick Peetoom

10e =   237   Gerbrand Ketelaar                             10e =       4   Lars Duijn

11e =   160   Dave Gieles                                          11e =     16   Tess v. Vugt

12e =   320   Tim Faber                                             12e =     24   Joyce Poelstra

                                                                                       13e =     21   Finn Duijn

                                                                                       14e =       5   Noud Koelewijn

                                                                                       15e =     99   Thomas Heijn

                                                                                       16e =     17   Quinty Bood

 FORMULE 1                                                                   KEVERKLASSE

 1e   =     36   Wendy Koopmans                              1e   =   406   Niels Smal               54 pt

 2e   =     55   Peter Ruig                                             2e   =     97   Rene Vermaning   50

 3e   =   995   Mike Gomes                                         3e   =     59   Patrick Hoexum    43

 4e   =   411   Dave Bronder                                      4e   =     24   Stephan Horn        39

 5e   =   694   Sanne Peetoom                                  5e   =     31   Bas Steltenpool     36

 6e   =   699   Joyce Boots                                          6e   =     25   Roy Mol                  33

 7e   =     46   Rob Hink                                                7e   =     74   Danny Schnabbing 30

FORMULE 2

1e   =     62   Robin Roos

2e   =   710   Roy Peetoom

3e   =   249   Mike Verlaan

4e   =   268   Bas Spaansen

5e   =     38   Stephanie Koopmans

6e   =     68   Robert Spaansen

7e   =     37   Pascalle Koopmans

8e   =   236   Daisy Goos

9e   =     94   Sanne Peetoom

10e =   808   Jaro Vondervoort

11e =   168   Max Spaansen

12e =   695  Maud Haakman. 

DAGKLASSEMENT  KEVERKLASSE                          SUPERSTANDAARD

1e   =   406   Niels Smal                54                        1e   =     24   Peter Kok             70  

2e   =     97   Rene Vermaning     50                       2e   =   221   Rens Veken         57

3e   =     59   Patrick Hoexum      43                        3e   =     64   Bart Nauta           53

4e   =     24   Stephan Horn          39                       4e   =     17   C. Jongewaard    47

5e   =     31   Bas Steltenpool       36                        5e   =   100   Margina Kuin      47

6e   =     25   Roy Mol                    33                        6e   =       2   Dorus Sintebin    43

7e   =     74   Danny Schnabbing  30                      7e   =       5   Ricco Bood           35

 

DAGKLASSEMENT  DAMES                                      RODEOKLASSE

1e   =   421   Yvonne Peetoom        71                   1e   =   337   Giel Koorn              69

2e   =   167   Paulien Leeuw             68                   2e   =     14   Denny Zwirs           66

3e   =   446   Rianne Dudink             52                   3e   =     28   Linnie Krab             63

4e   =     66   Bobbie Knijn                 39                   4e   =   107   William Vriend      63

5e   =   112   Iris Visser                      38                   5e   =     41   Pieter Druijf           51

6e   =   100   Margina Kuin               37                   6e   =     52   Rob Eelsing            49

7e   =   124   Melanie Haakman      34                   7e   =     93   Koos Gropstra       45

8e   =   180   Ashley Eggers              31                   8e   =   198   Miriam Koorn        42

9e   =     21   Joyce v. Lienen             31                  9e   =   400   Krijn de Vries         40

10e =       6   Ashley Schoenmaker   30                 10e =   237  Gerbrand Ketelaar 40

11e =   281   Lichelle Noordergraaf 24                 11e =   160   Dave Gieles            38

12e =   225   Lotte Bart                      23                  12e =   320   Tim Faber               38

13e =   130   Gonny Bakker               15                 13e =     78   Tim Hoek                26

14e =     97   Melanie Bol                   13                  14e =   128   Roy Kok                   25  

15e =   164   Zinaida Grooteman      11                15e =   403   Hans Bood              25

                                                                                    16e =   123   Wesley Daalder     25

DAGKLASSEMENT  VERSTEVIGD                            17e =     82   Luuk Weel               24

1e   =   624   Andre  Kok                     67                  18e =   184   Dennis v/d Kraats  23

2e   =   618   Patrick Sintebin            66                  19e =   980   Jan Rood                 21

3e   =   661   Jelle Bergsma                60                  20e =     15   Monica Blokker      20

4e   =   684   Leo Sintebin                  56                  21e =   211   Marco Hoek           19

5e   =     38   Danny v/d Stap             47                 22e =   282   Kathy Goedhart     18

6e   =   698   Toni v/d Ven                 43                  23e =   765   Rino Steenvoorden 18

7e   =   640   Lodewijk Buma             40                 24e =   336   Dorus Driesse          16

8e   =   601   Marco Kok                       9                  25e =     2    Nickey vt Westeinde 16

                                                                                    26e =     69   Stef Poelsma            12

 

DAGKLASSEMENT          STANDAARD                                                       

1e   =   275   Marco Kok                 90 pt.              

2e   =     30   Willem-Jan Maas      86                     

3e   =   160   Ryan Eggers               84

4e   =   140   Mike Dekker              75

5e   =   335   Mike Veldhuisen       72

6e   =   236   Jelle Schuit                 66

7e   =     90   Jeroen de Haan         62

8e   =     62   Rob Oostrum             60

9e   =     25   Dempsey Westehof  55

10e =   105   Ronald Sijtsma          53

11e =     40   Jacco Bakker              53

12e =   316   Sandro v. Baar           51

13e =   395   Barry Pols                   51

14e =   175   Luke Groot                 51

15e =   163   Martijn spigt              51

16e =   424   Bas van Engen           51

17e =   707   Miranda Ilbrink         47

18e =   144   Max Koning               46

19e =   212   Rick v. Engen             46

20e =   302   Niels Danenberg       44

21e =   133   Mike Boots                43

22e =   232   Tom Schuit                41

23e =       2   Dorus Sintebin          41

24e =   139   Peter Rusting            40

25e =   240   Cesar Bankras           39

26e =     16   Mich. Scherpenzeel 37

27e =   142   Don Koper                 36

28e =   420   Ruud Bruin                32

29e =   165   Jan Helderman         30

30e =   245   Rick Meijer                30

31e =   207   Nick Konijn                29

32e =   345   Boy Tesselaar           28

33e =   201   Axel Meissen            28

34e =   130   Timo Kosten             28

35e =   145   Marcel Prins             27

36e =   412   Robbert Nan             26

37e =   246   Arjan Dudink            26

38e =   994   Mike Leek                 25

39e =   218   Siemen Mol              25

40e =   116   Bart Nan                   25

41e =   244   Ruud v/d Giessen    24

42e =   127   Jack Smit                    24

43e =   225   Davey Bart                 22

44e =   223   Andre Ubbels            21

45e =   224   Max Koper                 21

46e =     56   Bernard Brouwer      21

47e =   998   Hannes Lamphen      20

48e =   214   Ben Koning                 20

49e =   143   Joep Ooijevaar          19

50e =   323   Jaap Jan Fit                 19

51e =   172   Gino Theunisse          19

52e =   267   Patrick Jonker            19

53e =   281   Tim Bakker                 18

54e =   147   Han Steenman           18

55e =   222   Rik Vlaar                      18

56e =   129   Hans Meijers              17

57e =   141   Rick May                     16

58e =   999   Tristan Pennekamp   16

59e =   169   Sjaak Straver               15

60e =     12   Jordy Breddels            14

61e =   136   Kevin Mol                    10

62e =       7   Guus Peerdeman          9

63e =   210   Thijs Verweij                 8

64e =   132   Simon Hagenhoek       8

65e =   217   Iwan Mol                       6

66e =   45  Joeri Brouwer          2     

 

 


 

AUTOCROSS WERVERSHOOF

 

Standaardklasse

   

 

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Robin Boots (13)

0

DQ

2e

Equipe Kok (275)

94

 

 

3e

Niels Danenberg (302)

76

 

 

4e

Mike Veldhuisen (335)

83

 

 

5e

Rick Meijer (245)

61

 

 

6e

Iwan Mol (217)

73

 

 

7e

Martijn Spigt (163)

63

 

 

8e

Rick van Engen (212)

85

 

 

9e

Bryan Seinen (190)

51

 

 

10e

Jimmy Grooteman (91)

47

 

 

11e

Mike Dekker (140)

56

 

 

12e

Peter Rusting (139)

52

 

 

 

Damesklasse

   

 

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Chantal Hoedt (629)

74

 

 

2e

Margina Kuin (100)

52

 

 

3e

Meriam Groot (91)

51

 

 

4e

Melanie Haakman (124)

41

 

 

5e

Ashley Eggers (180)

60

 

 

6e

Gonny Bakker (130)

44

 

 

7e

Carla Meyles (139)

33

 

 

8e

Shirley Neuvel  (67)

35

 

 

9e

Lotte Bart (225)

35

 

 

10e

Bobbie Knijn (66)

35

 

 

11e

Lichelle Noordegraaf (281)

30

 

 

12e     Rianne Dudink (446)                                   40 

 

Rodeoklasse

   

 

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Gerbrand Ketelaar (237)

65

 

 

2e

Willem Steltenpool (24)

58

 

 

3e

Marijn Pauw (215)

69

 

 

4e

Joyce Boots (13)

50

 

 

5e

Luc Neefjes (558)

54

 

 

6e

Miriam Koorn (198)

31

 

 

7e

Kevin Molijn (19)

40

 

 

8e

Tim Timmer (180)

38

 

 

9e

Teun Swart (85)

29

 

 

10e

Stanley Boots (138)

66

 

 

11e

Stef Poelsma (69)

32

 

 

12e

Pieter Druijf (41)

41

 

 

 

Verstevigde klasse

     

 

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Leo Sintebin (684)

75

   

 

2e

Marco Kok (601)

43

   

 

3e

Jelle Bergsma (661)

51

   

 

4e

André Kok (624)

62

   

 

5e

Jimmy Grooteman (91)

44

   

 

         

 

Superstandaard Klasse

   

 

Finalestand

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

Peter Kok (24)

68

 

 

2e

Dorus Sintebin (2)

68

 

 

3e

Jesse de Graaf (106)

58

 

 

4e

Bart Nauta (64)

56

 

 

5e

Equipe Steltenpool (100)

46

 

 

 

Keverklasse

   

 

Geen finale gereden, 3x punten

Punten Noord-Hollands Kampioenschap

1e

René Vermaning (97)

60

 

 

2e

Bas Steltenpool (31)

47

 

 

3e

Francis Schemmekes (6)

39

 

 

4e

Roy Mol (25)

25

 

 

5e

Equipe Bruin (62)

17

 

 

6e

Sytze Bergsma (433)

15

 

 

7e

Mark Steenvoorden (30)

9

 

 

 

 

 

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

30.07 | 15:24

Is de stand al bijgewerkt na de Beemster-cross?

...
29.05 | 20:31

Goed verhaal... snelle autos die in Friesland rijden komen uit NH

...
25.05 | 15:39

Autocross in Friesland, daar gebeurt het echte, snelle, harde, ruige werk. Bloedsnelle wagens, keiharde banen, volop publiek! Veel strijd en nooit gejank. F

...
07.04 | 00:22

autocrossen van de ACO.

...
Je vindt deze pagina leuk
Hallo!
Probeer uw eigen website te maken, net als ik! Het is makkelijk en u kunt het gratis proberen
ADVERTENTIE