Uitslagen 2019

UITSLAG AUTOCROSS MIDDEMBEEMSTER

 

DAGKLASSEMENT STANDAARD                                           FINALE STANDAARD

1e  =   185    Peter Voorsluys                      77 pt.            1e  =   185    Peter Voorsluys

2e  =   302    Niels Danenberg                   64                   2e  =   302    Niels Danenberg

3e  =     14     Lorenzo Vos                          58                   3e  =   223    Andre Ubbels

4e  =     25     Demsey Westerhof             55                   4e  =   246    Arjen Dudink

5e  =   133    Mike Boots                            53                   5e  =     14     Lorenzo Vos

6e  =     39     Dennis Stoop                       53                   6e  =   145    Marcel Prins

7e  =   145    Marcel Prins                         52                   7e  =   317    Daan Feld

8e  =   223    Andre Ubbels                       51                   8e  =   316    Sandro v. Baar

9e  =   316    Sandro v. Baar                     49                   9e  =   395    Barry Pols

10e=   246    Arjen Dudink                       47                   10e=      25     Dempsey Westerhof

11e=   196    Wouter de Haas                 47                   11e=   278    Karel Blom

12e=   278    Karel Blom                           46                   12e=     28     Roy Kok

13e=     28     Roy Kok                               45                   13e=   133    Mike Boots

14e=   317    Daan Feld                            41                   14e=     13     Jeroen de Haan

15e=   395    Barry Pols                            41                   15e=     39     Dennis Stoop

16e=   424    Rick v. Engen                       38

17e=   172    Gino Theunisse                   38

18e=   140    Mike Dekker                        37

19e=   136    Kevin Mol                            37

20e=   144    Max Koning                         36

21e=   166    Samme Hoek Spaans         35

22e=   202    Jurre Poel                             35

23e=   201    Axel Meissen                       34

24e=     13     Jeroen de Haan*                33

25e=   121    Leo Zandbergen                  32

26e=   994    Mike Leek                             32

27e=   332    Rudy Meereboer                 32

28e=   214    Ben Koning                           31

29e=   207    Nico Konijn                           31

30e=   227    John Lamphen                     29

31e=   103    Wilco Caspers                      29

32e=     90     Sharon Knijn*                      28

33e=   244    Ruud v/d. Giessen               28

34e=     34     Marius Pronk                       28

35e=   143    Wesley Slaman                     27

36e=   303    Bart van Naarden                 27

37e=   175    Luke Groot                            27

38e=     81     Appie Lohman                     26

39e=   300    Mike Slager                          26

40e=   160    Ryan Eggers                         24

41e=   335    Mike Veldhuisen                 24

42e=   345    Daan Oosthuizen                23

43e=   323    Jaap Jan Fit                           22

44e=   635    Tom v/d. Heuvel                 22

45e=   257    Paul Vos                               21

46e=   110    Michael v. Schaik               20

47e=   267    Patrick Jonker                    20

48e=   150    John Meester                     19

49e=   181    Edwin Goosen                    19

50e=   124    Cor van den Akker             18

51e=   232    Tom Schuit                          18

52e=   1001  Jur Koeckhoven                 18

53e=   132    Simon Hagenhoek             18

54e=   325    Barry Laan*                         18

55e=   158    Eric Speets                           18

56e=   130    Bastiaan Schoon                 17

57e=   222    Rik Vlaar                               17

58e=   212    Rick van Engen                   17

59e=   425    Michael Oudejans              17

60e=   115    Niels Vink                             16

61e=   506    Bas Pronk                             16

62e=   171    Bart Veerman                      15

63e=   107    Marc de Goede                   15

64e=   398    Teun Boogaard                   15

65e=   245    Rick Meijer                          15

66e=   281    Tim Bakker                          15

67e=   240    Cesar Bankras                    14

68e=   236    Jelle Schuit                          14

69e=   258    Fabian Scheltus                  13

70e=     45     Joeri Brouwer                    13

71e=   106    Klaas Dudink                       13

72e=   113    Mark Schermer                  13

73e=   219    Marco Groot                       12

74e=   411    Max de Wildt                      12

75e=   331    Eldert de Boer                    11

76e=   170    Dorus Knijn                         10

77e=   400    Robin Welkom                   8

78e=   477    Dave Kooij                           8

79e=     30     Robert Wagemaker*        8

80e=     87     Kevin v/d. Hoort                8

81e=   431    Danny Konijn                      8

82e=     62     Chantal Braas                     7

83e=   148    Tobias Oud                          7

84e=   225    Davey Bart                          7

85e=   341    Rick Straathof                     7

86e=   412    Bart Nan                              7

87e=   194    Patrick Pot                           6

88e=     74     Rolf Witte                           6

89e=   116    Bart Nan                              6

90e=   151    Chris Warringa                   6

91e=   326    Marcel Brouwer                 6

92e=     18     Jan Fransbergen                5

93e=   168    Tristian Pennekamp          5

94e=   1301  Michael Meinis                   5

95e=       2     Jeffrey v. Lienen                4

96e=       7     Max Dekker                        4

97e=   108    Arjan de Goede                  4

98e=   174    Marcel Krol                         4

99e=     88     Stef Meinis                         3

100=  147    Han Steenman                   3

101=  163    Martijn Spigt                      3

102=  169    Sjaak Straver                      3

103=    17     Dave de Wildt          2

 

DAGKLASSEMENT DAMES                                               FINALE DAMES

1e  =   180    Ashley Eggers                     69 pt.             1e  =   164    Zinaida Grooteman

2e  =   164    Zinaida Grooteman          58                    2e  =     17     Chariva Jongewaard

3e  =   629    Chantal Hoedt                    58                   3e  =   446    Rianne Dudink

4e  =   124    Melanie Haakman             54                   4e  =   110    Demi v. Schagen

5e  =   446    Rianne Dudink                   51                   5e  =   130    Gonny Bakker

6e  =   130    Gonny Bakker                    50                   6e  =   635    Marina Meester

7e  =     66     Bobbie Knijn                       50                  7e  =   180    Ashley Eggers

8e  =     17     Chariva Jongewaard        48                   8e  =   114    Marbé v. Schagen

9e  =   167    Paulien Leeuw                    48                   9e  =   124    Melanie Haakman

10e =  110    Demi v. Schagen                47                   10e =    66     Bobbie Knijn

11e =  114    Marbé v. Schagen             45                   11e =  167    Paulien Leeuw

12e =  635    Marina Meester                 43                   12e =  629    Chantal Hoedt

13e =  281    Lichelle Noordergraaf      29

14e =  210    Priscilla Verweij                 24

15e =    15     Elise de Wit                        24

16e =  112    Iris Visser                             21

17e =    97     Melanie Bol                        21

18e =    21     Naomi Laan                        21

19e =      6     Ashley Schoenmaker       20

20e =  325    Josin Bakker                       16

21e =  406    Danielle Mandema           16

22e =  113    Noortje Visser                    15

23e =  151    Mirjam Groot                     15

24e =  777    Miranda Boogaard             14

25e =      2     Joyce v. Lienen                   14

26e =  322    Demi Laan                           13

27e =  197    Samantha Heilijgers           6

28e =  225    Lotte Bart                              1

29e =  100    Margina Kuin                        0

 

DAGKLASSEMENT  RODEO                                      FINALE RODEO

1e  =   107    Wilson Vriend                    80 pt.            1e  =   107    Wilson Vriend

2e  =   117    Adrie v. Diepen                  64                   2e  =     67     Remco Stam

3e  =     13     Stanley Boots                     60                   3e  =   117    Adrie v. Diepen

4e  =     67     Remco Stam                       56                   4e  =       4     Elroy Schoen

5e   =       4     Elroy Schoen                      55                   5e  =    198    Mirjam Koorn

6e  =     22     Kevin v. Schalkwijk           49                   6e  =     81     Michel Stender

7e  =       1     Pieter Druijf                       47                   7e  =       1     Pieter Druijf

8e  =     81     Michel Stender                  45                   8e  =     13     Stanley Boots

9e  =   198    Mirjam Koorn                    44                     9e  =   558    Luc Neefjes

10e =  558    Luc Neefjes                         44                   10e =    22     Kevin v. Schalkwijk

11e =    19     Kevin Molijn                       39                   11e =    19     Kevin Molijn

12e =  336    Dorus Driesse                     36                   12e =  336    Dorus Driesse

13e =  180    Tim Timmer                        31

14e =  295    Bas Koenis                           29

15e =  742    Jim Sentveld                       25

16e =  150    Luke Groot                          23

17e =  119    Alida Kuiper                        21

18e =    54     Cody Bloem                        21

19e =    18     Irene Oosting                     19

20e =  128    Margina Kuin                      19

21e =    10     Douwe Bakker                   18

22e =  766    Winfried Keijzer                18

23e =  221    Kimberley Pronk               15

24e =    94     Bas Peetoom                      13 

 

DAGKLASSEMENT SUPER STANDAARD                   FINALE SUPER STAND

1e =    221    Rens Veken                         73 pt.            1e =    221    Rens Veken
2e =    515    Roy Prins                             58                   2e =    515    Roy Prins
3e =        8     Arnold Wachter                 56                   3e =        8     Arnold Wachter
4e =    111    Bruce Luitjes                       53                   4e =    204    Bryan Seinen
5e =    210    Thijs Verweij                       51                   5e =      13     Kevin Oud
6e =    204    Bryan Seinen                      42                   6e =    210    Thijs Verweij
7e =      40     Gunter ten Dolle             42                   7e =      40     Gunter ten Dolle
8e =      13     Kevin Oud                           29                   8e =    111    Bruce Luitjes

 

DAGKLASSEMENT VERSTEVIGD                                 FINALE VERSTEVIGD

 

1e  =     24     Peter Kok                           74 pt.             1e  =     24     Peter Kok
2e  =   601    Marco Kok                          57                   2e  =   601    Marco Kok
3e  =       2     Dorus Sintebin                   56                  3e  =       2     Dorus Sintebin
4e  =   698    Toni v/d Ven                       54                  4e  =   698    Toni v/d. Ven
5e  =   624    Andre Kok                           50                   5e  =   661    Jelle Bergsma
6e  =   661    Jelle Bergsma                     42                   6e  =   132    Simon Hagenhoek
7e  =   132    Simon Hagenhoek             34                   7e  =   629    Lowie Hoedt Jr.
8e  =   629    Lowie Hoedt jr.                  32                   8e  =   624    Andre Kok
9e  =   640    Lodewijk Buma                  24                                         
10e =  692    Joel Affolter                        18
11e =  647    Walter Nieuwenhuis          9

 

 

DAGKLASSEMENT  KEVERS                                          ALDERWETSKE STOCKCARS

1e  =   415    Roy Burger                     60 pt.             1e  =     2       Marco Kramer
2e  =   538    Bryan Mulder                 45                   2e  =   20       Abe Buwalda
3e  =     33    Marc v/d. Sluijs             43                   3e  =     5       Martin v. Tiel
4e  =     25    Roy Mol                         38                   4e  =   12       Gerit-Douwe de Vries
5e  =   717    Michel van Beek             37                   5e  =   26       Arjen de Vries
6e  =        6   Francis Schemmekes      34                   6e  =     3    
7e  =      61   Niels Roest                     19  

 

 


 

                                     UITSLAG AUTOCROSS  WINKEL 2019

Standaard klasse

 

Plaats

Nr.

Naam

Winkel

       

1

302

  Niels Danenberg

63

2

395

  Barry Pols

63

3

30

  Equipe Wagemaker-Maas

62

4

335

  Mike Veldhuisen

58

5

345

  Boy Tesselaar

56

6

140

  Mike Dekker

53

7

163

  Martijn Spigt

52

8

132

  Simon Hagenhoek

52

9

171

  Bart Veerman

50

10

13

  Equipe Boots-de Haan

48

11

191

  Equipe Schouten-Grooteman

44

12

172

  Gino Teunisse

40

13

317

  Daan Feld

37

14

160

  Equipe Eggers

36

15

424

  Equipe van Engen

32

16

300

  Mike Slager

32

17

136a

  Kevin Mol

31

18

316

  Sandro van Baar

30

19

309

  Rick Straathof

30

20

144

  Max Koning

29

21

196

  Wouter de Haas

28

22

39

  Dennis Stoop

28

23

201

  Axel Meissen

26

24

212

  Bas van Engen

25

25

148

  Tobias Oud

25

26

105

  Ronald Sijtsma

25

27

246

  Arjan Dudink

22

28

236

  Jelle Schuit

21

29

185

  Peter Voorsluys

21

30

280

  Dave Spaansen

21

31

420

  Ruud Bruin

21

32

994

  Mike Leek

20

33

214

  Ben Koning

20

34

115

  Niels Vink

20

35

245

  Rick Meijer

19

36

400

  Equipe Polman-Belkom

17

37

175

  Luke Groot

17

38

240

  Cesar Bankras

17

39

412

  Robbert Nan

16

40

32

  Stef Vlaar

15

41

222

  Rik Vlaar

15

42

124

  Cor van den Akker

15

43

200

  Jacob-Gerrit v/d Aarde

14

44

477

  Dave Kooij

13

45

169

  Sjaak Straver

12

46

127

  Jack Smit

12

47

210

  Thijs Verweij

12

48

207

  Nick Konijn

11

49

267

  Patrick jonker

9

50

326

  Marcel Brouwer

9

51

232

  Tom Schuit

8

52

141

  Danny van der Velde

8

53

195

  Bart Boersma

7

54

168

  Joris Kraakman

7

55

103

  Wilco Caspers

6

56

164

  Destin Dam

6

57

133

  Mike Boots

6

58

281

  Tim Bakker

6

59

116

  Bart Nan

4

60

158

  Erik Speets

4

61

109

  Hans Oudejans

4

62

7

  Guus Peerdeman

4

63

69

  Equipe Beemsterboer-Croes

3

64

45

  Joeri Brouwer

2

 

 

VERSTEVIGDE KLASSE FINALE                                                 DAGKLASSEMENT

1e   =   624   Andre Kok                                       1e   =   601   Marco Kok                          70 pt.
2e   =        2   Dorus Sintebin                               2e   =   624   Andre Kok                          66
3e   =   601   Marco Kok                                      3e   =       2    Dorus Sintebin                   66
4e   =     24  Peter Kok                                         4e   =   640   Lodewijk Buma                  45
5e   =   661   Jelle Bergsma                                 5e   =   661   Jelle Bergsma                     44
6e   =   617   Richard Kuykhoven                       6e   =   617   Richard Kuykhoven           41
7e   =   640   Lodewijk Buma                              7e   =     24   Peter Kok                            39
                                                                                8e   =   692   Joel Affolter                       25

DAGKLASSEMENT          SUPER STANDAARD                     FINALE

1e   =        5   Ricco Bood                         70 pt.             1e   =        5   Ricco Bood
2e   =   508   Simon Peetoom                 63                   2e   =   508   Simon Peetoom
3e   =   111   Bruce Luitjes                       53                   3e   =   111   Bruce Luitjes
4e   =   221   Rens Veeken                       48                   4e   =     14   Sam Broers
5e   =     14   Sam Broers                          47                   5e   =   221   Rens Veeken
6e   =   506   Bas Pronk                            45                   6e   =     13   Kevin Oud
7e   =     32   Lisanne Amsing                  40                   7e   =     32   Lisanne Amsing
8e   =     40   Gunter ten Dolle                33                   8e   =     40   Gunter ten Dolle
9e   =     13   Kevin Oud                            32                                                     
10e =     81   Jeroen Dekker                    15                                         

 

DAGKLASSEMENT          DAMES                                              FINALE

 

1e   =        7   Yvonne Peetoom               80 pt.             1e   =       7    Yvonne Peetoom
2e   =   629   Chantal Hoedt                    71                   2e   =   629   Chantal Hoedt
3e   =   164   Zinaida Grooteman           63                   3e   =   164   Zinaida Grooteman
4e   =   130   Gonny Bakker                     58                   4e   =   124   Melanie Haakman
5e   =   124   Mealnie Haakman             56                   5e   =   446   Rianne Dudink
6e   =   446   Rianne Dudink                    56                   6e   =   130   Gonny Bakker
7e   =   112   Iris Visser                             48                   7e   =        4   Marisa Barhorst
8e   =   114   Marbé van Schagen           43                   8e   =   114  Marbé van Schagen
9e   =        4   Marisa Barhorst                 42                   9e   =     66   Bobbie Knijn
10e=   115   Demi Laan                            39                   10e =   115  Demi Laan
11e =   180  Ashley Eggers                      38                   11e =   112  Iris Visser
12e =     66   Bobbie Knijn                       36                   12e =   180  Ashley Eggers

13e =   197   Samantha Heilijger           28              
14e =     77   Sasja Schouten                  28
15e =   100  Margina Kuin                      26                                         
16e =     21   Naomi Laan                        25                                         
17e =     40   Manon Nierop                   25                                         
18e =   281  Lichelle Noordergraaf         9                                                     

DAGKLASSEMENT            RODEO                                            FINALE          

1e   =     88   Robert Wagemaker           77 pt.              1e   =   107   Erik Vriend
2e   =   107   Erik Vriend                           67                   2e   =     88   Robert Wagemaker
3e   =     28   Linnie Krap                           62                   3e   =     28   Linnie Krap
4e   =   128   Roy Kok                                59                   4e   =     98   Johan Peetoom
5e   =   215   Marijn Pauw                        53                   5e   =     52   Rob Eelsing
6e   =     52   Rob Eelsing                          50                   6e   =   521   Dennis Raateland
7e   =       4    Elroy Schoen                       47                   7e   =       4    Elroy Schoen
8e   =     19  Kevin Molijn                         44                    8e   =   128   Roy Kok
9e   =     98   Johan Peetoom                   43                   9e   =     93   Koos Gropstra
10e =     93   Koos Gropstra                     43                   10e =     19   Kevin Molijn
11e =   521  Dennis Raateland                41                   11e =   215  Marijn Pauw
12e =       1   Pieter Druijf                         37                   12e =       1   Pieter Druijf
13e =   742  Jim Bentveld                         28                                         
14e =   403  Hans Bood                            26                                         
15e =   765  Rino Steenvoorden             25      
16e =   764  Oskar Meijer                        22
17e =     69   Vincent v/d Berg                19
18e =   694  Geert Molenaar                  18
19e =     22   Kevin v. Schalkwijk             15
20e =   223  Rick May                               15
21e =       8   Wesley v/d Schuur             14
22e =   236  Sam Schilder                        12
23e =   169  Stel Poelsma                        12
24e =   150  Chris Warringa                    11
25e =   766  Aron Danenberg                   7      
26e =   336  Dorus Driesse                        5

 

                    FINALE                STANDAARD

1e   =     30    Willen-Jan Maas
2e   =   140    Mike Dekker
3e   =   395    Barry Pols
4e   =   132    Simon Hagenhoek
5e   =   345    Boy Tesselaar
6e   =   163    Martijn Spigt
7e   =   171    Bart Verman
8e   =   172    Gino Theunisse
9e   =   335    Mike Veldhuisen
10e =   302   Niels Danenberg
11e =   160   Ryan Eggers
12e =     13    Jeroen de Haan
 

 

      V-BUGGY’S                                    STOCKCARS F2

1e   =       9     Dani v. Vugt                               1e   =  808    Jaro v/d. Vondervoort
2e   =    19     Wess Koelewijn                            2e   =  268    Bas Spaansen
3e   =      3      Tijme Groot                                3e   =  625    Wilco Terpstra
4e   =    24     Joyce Poelstra                              4e   =  249    Mick Verlaan
5e   =      8     Jitse Groot                                   5e   =  236    Daisy Groot
6e   =      7     Rick Peetoom                               6e  =   710    Roy Peetoom
7e  =     36     Noud Koelewijn                            7e  =    64     Bart Nauta
8e  =     99     Thomas Heijn                               8e  =   241    Femke Smits
9e  =     33     Stef Goderie                                 9e  =  449    Scott Verlaan
10e =   18     Wobbe Groot                                 10e =  552    Finn Koelewijn
11e =   11     Finn Koelewijn                              11e =  695    Maud Haakman
12e =   76     Danica Berkhout                           12e =  168    Max Spaansen

 

 


 

UITSLAGEN WERVERSHOOF 2019

 


 

Rodeoklasse

         

Finalestand

Punten NHK

1e

Bram Klaver (5)

77

       

2e

Kevin Molijn (19)

66

       

3e

Equipe Kok-Kuin (128)

62

       

4e

Wilson Vriend (107)

49

       

5e

Gerbrand Ketelaar (237)

58

       

6e

Wim Kooiman (123)

50

       

7e

Sharon Stellingwerf (13)

41

       

8e

Giel Koorn (337)

48

       

9e

Richard Reitsma (126)

36

       

10e

Wesley vd Schuur (8)

45

       

11e

Kevin van Schalkwijk (22)

35

       

12e

Jurjen de Jong (310)

36

       

13e

Wilko van Diepen (118)

37

       

14e

Luc Neefjes (558)

42

       

15e

Dave Gieles (660)

46

       

 

Damesklasse

         

Finalestand

Punten NHK

1e

Chantal Hoedt (629)

80

       

2e

Ashley Eggers (180)

64

       

3e

Iris Visser (112)

44

       

4e

Zinaïda Grooteman (164)

39

       

5e

Gonny Bakker (130)

44

       

6e

Marbé van Schagen (114)

34

       

7e

Manon Nierop (40)

39

       

8e

Josin Bakker (20)

42

       

9e

Melanie Haakman (124)

37

       

10e

Lichelle Noordegraaf  (281)

33

       

11e

Annemarie Boon (224)

29

       

12e

Bobbie Knijn (66)

38

       

 

Verstevigde klasse

         

Finalestand

Punten NHK

1e

Peter Kok (24)

72

       

2e

Andre Kok (624)

60

       

3e

Marco Kok (601)

61

       

4e

Lowie Hoedt sr. (629)

39

       

5e

Toni vd Ven (698)

40

       

6e

Jim Grooteman (91)

38

       

7e

Dorus Sintebin (2)

50

       

8e

Jelle Bergsma (661)

27

       

9e

Walter Nieuwenhuijs (647)

25

       

10e

Chantal Hoedt (692)

36

       

 

Superstandaard Klasse

         

Finalestand

Punten NHK

1e

Rens Veken (221)

74

 

 

 

 

2e

Sam Broers (14)

58

 

 

 

 

3e

Charl Lakeman (24)

49

 

 

 

 

4e

Leo van der Maarl (61)

35

 

 

 

 

5e

Jeroen van der Maarl (58)

36

 

 

 

 

6e

Leo Troost (56)

26

 

 

 

 

7e

Kevin Oud (13)

25

 

 

 

 

8e

Henri Joosten (15)

22

 

 

 

 

9e

Remco Troost (57)

29

 

 

 

 

10e

Lisanne Amsing (32)

39

 

 

 

 

11e

Dennis van Groningen (55)

32

 

 

 

 

12e

Gunter ten Dolle (40)

41

 

 

 

 

13e

Jesse de Graaf (106)

43

 

 

 

 

 

Standaardklasse

         

Finalestand

Punten NHK

1e

Niels Danenberg (302)

85

 

     

2e

Equipe Boots-de Haan (13)

70

       

3e

Jelle Schuit (236)

87

       

4e

Sjaak Straver (169)

55

       

5e

Max Koning (144)

60

       

6e

Equipe Wagemaker-Maas (30)

55

       

7e

Bas van Engen (212)

81

       

8e

Nick Konijn (207)

53

       

9e

Arjan Dudink (246)

46

       

10e

Martijn Spigt (163)

61

       

11e

Mike Veldhuisen (335)

66

       

12e

André Ubbels (223)

42

       

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

05.07 | 07:51

Wanneer word Venhuizen ge-update

...
30.07 | 15:24

Is de stand al bijgewerkt na de Beemster-cross?

...
07.04 | 00:22

autocrossen van de ACO.

...
06.04 | 20:47

Wat betekenen de sterretjes bij Winkel en Beemster

...
Je vindt deze pagina leuk
Hallo!
Probeer uw eigen website te maken, net als ik! Het is makkelijk en u kunt het gratis proberen
ADVERTENTIE